Kalkulačka energie porovnává ceny napříč celým trhem

V dnešní době je pro mnoho lidí důležité šetřit na různých místech. Ale to není vždy tak jednoduché, jak to zní. Zejména proto, že ceny energií – plynu a elektřiny neustále rostou.

Snižte své dosavadní ceny energií změnou svého dodavatele. Díky tomuto kroku můžete ušetřit v domácnosti či firmě nemalé finanční prostředky. Průměrná výše úspor u jednotlivých energií činí až 4 000 Kč.

Nástroj kalkulačka energie porovnává ceny energií u významných energetických společností na celém trhu. Srovnání cen energií vám zabere pouze několik sekund. Porovnání cen energií je objektivní a zcela zdarma pro firmy i jednotlivce. Aktuálně si u nás můžete srovnat ceny plynu a ceny elektřiny pro vaši domácnosti i firmu.

Na našich stránkách si uvědomujeme, že doba je zlá a pravděpodobně bude ještě hůř. Snažíme se tedy o to, abychom vám pomohli uspořit peníze na energiích. Ceny energií totiž mohou být nižší než možná sami předpokládáte.

Co je důležité vědět před změnou dodavatele energie

Získat nejlevnější nabídku plynu a elektřiny je pravděpodobně jedna z priorit na kterou se spotřebitel zaměřuje při srovnání cen energií. Doporučujeme ovšem číst pečlivě podmínky jednotlivých dodavatelů. Vyhnete se možným nepříjemnostem v podobě extra poplatků či delší výpovědní lhůty. Dalším důležitým faktorem při výběru nového dodavatele energie by měla být jeho solventnost a dobré jméno. Zákaznický servis je také neméně důležitý, zvláště v případě, že řešíte nějaký problém.

Zkontrolovat si pověst jednotlivých dodavatelů energií můžete na stránkách ERU (Energetického regulačního úřadu), případně zadáním názvu firmy do některého z vyhledávačů.

Porovnání cen energií ulehčí vašemu domácímu i firemnímu rozpočtu. Zkuste si zdarma a nezávazně spočítat ceny plynu a elektřiny, k tomu vám poslouží kalkulačka energií a uvidíte, zda se vám změna dodavatele vyplatí nebo zda zůstanete u dodavatele stávajícího.

Proč zvolit srovnání cen energií u nás?

  • Porovnávat ceny plynu a elektřiny můžete zcela zdarma, bez závazků a objektivně
  • Srovnáváme ceny všech významných dodatelů
  • Fungujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
  • Minimální starosti při změně dodavatele
  • Šetříme čas i peníze