Logo SMART půjčka

Pokud by se dal produkt s názvem Smart půjčka jasně charakterizovat, tak určitě jako klasická nebankovní půjčka. S tím souvisejí i samotné parametry půjčky. Mezi ty patří třeba to, že půjčka může být:

  • Získána v hotovosti
  • Vyřízená bez nutnosti ručení
  • Bez dokládání účelu
  • Vyřízena během několika dní

Půjčka může být určena široké škále lidí. Ačkoliv jedním z kritérií získání je nutnost doložení příjmu, nevyžaduje Smart půjčka přímo daňové přiznání či výplatní pásku. I proto si mohou požádat třeba důchodci, stejně jako matky na mateřské dovolené. Dále už je třeba dodat pouze dva doklady totožnosti, kdy jedním z těch hlavních musí být bezpodmínečně platný občanský průkaz, který musí zároveň prokazovat plnoletost.

O kolik si lze požádat u SMART půjčky?

Ty nejdůležitější informace se samozřejmě týkají peněz, ze kterých se odvíjí tabulka splátek, která jasně říká to, jak dlouho budeme platit. Začneme-li sumou, tak si lze požádat o částku v rozmezí 5 000 – 50 000 Kč. Co je třeba také říci, a co ovlivňuje i mnohé recenze, je doba splácení.

To je pravidelné měsíční, a to až v rozmezí od 8 do 13 měsíců, v závislosti na našich požadavcích, nebo v závislosti na tom, kolik si půjčujeme. Toto vše prokonzultuje obchodní zástupce, který se nám na základě online žádosti ozve telefonicky.

Jaké jsou výhody Smart půjčky?

Čím ale Smart půjčka nadchne, to jsou výhody, které jsou s ní spojeny. Některé z nich, jako právě rychlost či neúčelovost zmiňují i některé online diskuze. Dále je to individuální přístup v rámci řešení jednotlivých požadavků.

Poměrně velkým unikátem, je i možnost využití refinancování půjčky, o jejíž výhodnosti vám více řekne kalkulačka splátek. Můžete tak platit nejenom méně, ale celkově i kratší dobu. A to se pozitivně podepisuje na tom, jaké pozitivní zkušenosti s tímto produktem klienti mají.


Potřebuješ půjčit? Požádej o půjčku zde.