Pojišťovna Cena / 1 den Léčebné výlohy limit Odpovědnost za škodu (zdraví / věci / následky) Podmínky Žádost
ČSOB Pojišťovna
Logo ČSOB Pojišťovna
od 17 Kč Úspornější: 2,5 mil. Kč
Rozšířená: 4 mil. Kč
2 mil. / 1 mil. Kč
  • 10% sleva při sjednání online
  • Možnost připojištění zavazadel
  • CZ Asistenční služba 24/7
Mám zájem
Další info
Allianz
Logo Allianz
od 37 Kč Neomezeně 10 mil. / 5 mil. / 500 tis. Kč
  • Léčebné výlohy s neozemeným limitem
  • Možnost připojištění zavazadel a storno poplatků
  • CZ Asistenční služba 24/7
Mám zájem
Další info
Česká Pojišťovna
Logo Česká Pojišťovna
od 34 Kč 3 000 000 Kč 10 mil. / 5 mil. / 500 tis. Kč
  • Rodinná sleva pro děti do 18 let
  • CZ Asistenční služba 24/7

Pojištění na cesty pro klid

Cestovní pojištění vám dává klid při cestách a vztahuje se na řadu věcí, které vám mohou vaši dovolenou, výlet nebo například služební cestu velmi znepříjemnit. Pokud cestujete na dovolenou, většina cestovních kanceláří nabízí cestovní pojištění již přímo v ceně zájezdu. Vždy je ovšem lepší vědět jakou z variant, protože jen vy víte, co budete a nebudete na vaší dovolené dělat.

Jak sjednat cestovní pojištění online

Nejlevnější cestovní pojištění online lze sjednat pohodlně a rychle přes internet během pár minut. Nejdříve je zapotřebí vybrat oblast, kam se chystáme. Cestovní pojištění bývá nejčastěji děleno dle území na ČR, Evropu a Svět. Objevit se může také cestovní pojištění do členských zemí Evropské Unie.

Dále musíme určit typ naší cesty. Na výběr je ve většině případů soukromá či služební cesta. Každá z výše uvedených možností, má svá specifika a délku pojištění. Tu volíte v dalších krocích a vybrat si můžete z krátkodobých cest, klasické dovolené nebo dlouhodobých celoročních pojištění, která se vyplatí obzvláště pokud cestujete pravidelně. Speciálním druhem jsou poté riziková cestovní pojištění, jako například lyžařské cestovní pojištění.

Mezi jednotlivými pojištěními je velký rozdíl v tom s jakými činnostmi jsou spojovány. Každá kategorie činností spadá do určité rizikové oblasti zranění. Pokud tedy plánujete na své dovolené adrenalinové, sportovní či extrémní aktivity, rozhodně by jste měli tyto možnosti při sjednání cestovního pojištění uvést. Pojištění potom bývá o něco dražší, ale jen tak máte jistotu, že případná zranění při těchto sportech cestovní pojištění pokryje. Chápat musíme i jednotlivé pojišťovny, které tímto krokem snižují svá rizika.

Mezi adrenalinové aktivity dnes už patří i jízda na koni, šlapadle, skútru, člunu, různé vodní sporty, nafukovací hrady a řada dalších zábavních atrakcí, kde je riziko zranění. Mezi extrémní sporty, kde je vysoká pravděpodobnost zranění dnes patří například horolezectví, bungee jumping, bojové sporty atd.

Vždy je nejlepší uvádět pravdivé údaje na úkor úspory peněz, protože v případě nepříjemné situace se vám vynaložené peníze mnohonásobně vrátí. Toho si je vědoma i celá řada lyžařů, kteří se snažili ušetřit dvě stokoruny na cestovním pojištění, v konečném důsledku platily za léčebné výlohy, které nepokrývalo cestovní pojištění statisíce korun.

Nejlevnější cestovní pojištění on line

Nejrychlejší a také nejvýhodnější možnost, jak si sjednat nejlevnější cestovní pojištění on line nabízí v současné době internet. Díky sjednání přes internet lze ušetřit oproti klasickému cestovnímu pojištění až 20%. Cestovní pojištění srovnání je nástrojem, který vám porovná jednotlivé nabídky významných pojišťoven na trhu a nabídne vám konkrétní produkt dle vámi zadaných údajů během několik sekund.

Nespornou výhodou online cestovního pojištění je zejména rychlost sjednání. K tomu navíc nemusíte opustit svůj pokoj. Vše vyřídíte z pohodlí domova.

Nabízíme nejlevnější cestovní pojištění online díky jednoduchému srovnání největších poskytovatelů. Ať už hledáte cestovní pojištění pro rodiny dětmi, páry, skupiny či jednotlivce, vždy vám vyjdeme vstříc.