logo ČEZ    logo E ON    logo RWE    logo Bohemia Energy    logo Centropol    logo Centropol    logo PRE    logo LUMEN

Porovnejte si jednotlivé dodavatele elektřiny, zcela nezávazně a zdarma díky tomuto formuláři. Vyplňte údaje a porovnávejte tarify a ceny elektřiny jednotlivých dodavatelů.

Nejlevnější cena elektřiny 2023 díky srovnání dodavatelů

Platíte vysoké účty za elektřinu? Chcete snížit své výdaje za energie? Využijte nástroje srovnání cen elektřiny a během několika minut zjistěte, kolik můžete na elektřině v budoucnosti ušetřit. Je to tak snadné, přitom úspora peněz při změně dodavatele elektřiny může být až 9% z vaší stávající ceny.

Naše objektivní porovnání cen elektřiny zobrazí podle vámi vyplněných základních údajů o odběrném místě ty nejlepší a nejlevnější ceny elektřiny pro rok 2023 od všech významných dodavatelů na trhu. Spořte vaše finance se zdravým rozumem, ušetříme vám peníze i čas. Levnější elektřina je jedním ze způsobů jak snížit své náklady za energie.

Samozřejmě při výběru nového dodavatele berte v potaz to, že nejlevnější elektřina není vždy nejlepší východisko, ale je třeba brát v úvahu i další faktory při srovnání cen elektřiny jako je například poskytovaný zákaznický servis.

Cena elektřiny stoupá téměř každý rok. Od roku 2006 máte možnost změnit si svého dodavatele elektřiny a ušetřit tak své finanční prostředky. Tuto možnost využilo již téměř 250 000 domácností a firem díky srovnání cen elektřiny všech významných dodavatelů na trhu. Změnu dodavatele elektřiny můžete využít stejně jako změnu dodavatele plynu jednou za půl roku.

Změna dodavatele elektřiny 2023 / levnější elektřina i pro vás

Změna dodavatele plynu je velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Nejdříve je třeba využít srovnání cen elektřiny. Po zadání základních údajů o vaší osobě a odběrném místě se vám na obrazovce objeví nabídky jednotlivých dodavatelů a jejich ceny elektřiny. Vy si vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Po objednávce vám emailem přijdou veškeré smlouvy a dokumenty, které si můžete v klidu prostudovat. Dokumenty a smlouvy studujte velmi pečlivě u všech finančních a pojišťovacích produktů. Jen tak se vyhnete případným nepříjemnostem jako jsou extra poplatky, aktivační poplatky či delší výpovědní lhůta. Solidnost dodavatelů by měla být dalším klíčem výběru nového dodavatele elektřiny. Nikoliv pouze cena elektřiny a nejlevnější nabídka.

O 24 hodin později vás bude telefonicky kontaktovat zákaznická podpora, která vám nejen zodpoví případné dotazy, ale také vyřídí nezbytné formality k dokončení smlouvy. Vypovědět smlouvu u stávajícího dodavatele elektřiny většinou zabere dle obchodních podmínek 3 měsíce. Levnější elektřina bude k dispozici po uplynutí výpovědní lhůty, změnu téměř nezaregistrujete s výjimkou nižších cen elektřiny a změny dodavatele na vaší faktuře.

Praktický příklad srovnání cen elektřiny 2023

Porovnání cen elektřiny a přechod k levnějšímu dodavateli již využilo téměř 250 000 domácností a firem. Počet změn stále vzrůstá, jelikož lidé si stále častěji uvědomují, že spoření peněz je pro lepší životní úroveň nezbytné. Dle posledních průzkumů naspoří díky srovnání cen elektřiny běžná domácnost téměř 3 000,-Kč ročně. Existují i takové případy, kdy úspora peněz dosáhla částky téměř 10 000,-Kč ročně. Firmy ušetří dle svojí velikosti ještě mnohem vyšší částky. Proto by ani vám neměla být cena elektřiny ukradená.