Snadno si srovnejte kreditní karty online

Kreditní karty poskytují pohodlný a rychlý způsob platby. Ba co víc, umožní vám bezúročně čerpat částku do výše limitu se splatností až 55 dní s možností dalších výhod, slev a bonusů u jednotlivých obchodních partnerů.

Na našich stránkách srovnáváme kreditní karty online. Můžete si tedy jednoduše porovnat klíčové faktory jako jsou úrokové sazby, roční poplatky či další klíčové funkce. Jakmile si najdete nejvýhodnější kreditní kartu dle vašich podmínek, můžete vyplnit online žádost o kreditní kartu.

Cílem portálu UsporyPenez.cz je poskytnou zdroj, kde spotřebitelé mohou vyhledávat, srovnávat a žádat o kreditní karty online z pohodlí domova. Zároveň poskytujeme pouze kreditní karty ověřených firem, u kterých garantujeme maximální možnou kvalitu služeb a servisu.

Jaká kreditní karta je vhodná právě pro mě?

V současné době je na trhu hned několik kreditních karet a může být těžké přijít na to, co je tou správnou volbou pro vás. Před použitím přemýšlejte zejména o tom, jak budete kreditní karty používat.

Je důležité si také uvědomit, že při používáním kreditní karty si půjčujete peníze od věřitele. Splácení půjčené částky v nutném období je tedy velmi podstatné. Nesplníte-li podmínky používání kreditní karty, budou vám připočteny úroky dle podmínek. Kreditní karty mají své výhody a nevýhody, takže před samotným použitím pečlivě zvažte, na co jej budete používat.

Při výběru kreditní karty dbejte zejména na výši úrokové sazby. Pokud máte v plánu splácet vyčerpané peníze delší dobu, právě úroková sazba hraje klíčovou roli při úspoře peněz. Pokud naopak budete splácet vyčerpané peníze pravidelně a bez problémů, měli by jste se poohlížet zejména po kreditních kartách nabízející různé bonusy a slevy u obchodníků.

Pozor si dávejte na výběry hotovosti z kreditních karet, poplatky z těchto transakcí bývají velmi vysoké. Pro výběry hotovosti používejte své platební karty. Kreditní karta by neměla být nuceně využívána ani při platbě v zahraničí, často je v podmínkách použití kreditní karty za hranicemi ČR za velmi vysoké poplatky.