logo Allianz pojišťovna   Axa pojišťovna   logo - Česká Pojišťovna   ČSOB Pojišťovna   logo Kooperativa pojišťovna   logo Slavia pojišťovna   logo Uniqa pojišťovna   logo Wustenrot pojišťovna

Nejlevnější povinné ručení online – porovnejte ještě dnes!

Ceny za povinné ručení se v České Republice značně liší. Jednotlivé pojišťovny se snaží nabídnou konkurence schopné ceny i kvalitu a udržet si tak stávající zákazníky. Přesto existují nástroje jako je povinné ručení porovnání, které nám oddělují zrno od plev a dokáží během jediného okamžiku srovnat nabídky všech pojišťoven. Dávají nám tak možnost vybrat si nejlevnější povinné ručení online.

Čas jsou peníze a s naším portálem Usporypenez.cz si ten váš můžete rapidně ušetřit. Online povinné ručení motorových vozidel je až 2x rychlejší oproti sjednání v klasické pobočce. Online pojištění nabízí rychlý a snadný způsob jak dostat své levné povinné ručení pod kontrolu ihned, kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti čekání ve zdlouhavých frontách.

Hledáte levné povinné ručení pro vaše vozidlo? Využijte nástroje povinné ručení srovnání a porovnejte si nejvýhodnější nabídky, sazby, ceny, bonusy a pojistné limity krytí desítek pojišťoven na jediném místě. Ať už jste mladý řidič, velká rodina nebo člověk, který toho moc nenajezdí, u nás si vždy najdete nejvýhodnější a nejlevnější povinné ručení.

Proč sjednat povinné ručení online?

  • Srovnání povinného ručení od desítek pojišťoven na jediném místě
  • Úspora času až 50%, úspora peněz až 9 000,-Kč / ročně
  • Porovnání zabere pouhé 2 minuty vašeho času
  • Srovnání je naprosto zdarma, nezávazné a nezávislé
  • Okamžitý tisk dokumentů v případě sjednání pojištění
  • Najděte si nejvýhodnější podmínky na trhu

Kolik ušetříte?

Objem v cm3 Běžná cena Cena po využití
bonusů
Úspora* Naše cena*
do 1000 cm3 4 757 Kč 1 332 Kč 3 546 Kč 1 211 Kč
do 1500 cm3 8 781 Kč 2 460 Kč 6 545 Kč 2 236 Kč
do 2500 cm3 14 027 Kč 3 928 Kč 10 456 Kč 3 571 Kč
nad 2500 cm3 20 735 Kč 5 805 Kč 15 457 Kč 5 278 Kč

* Platí pro vybranou kombinaci.

Povinné ručení srovnání jako nástroj nové generace

Před několika lety ještě nemyslitelná věc, dnes již standardní součást procesu při sjednávání povinného ručení. Již nemusíte dlouze obíhat jednotlivé pobočky pojišťoven s tím, která vám nabídne nejlepší podmínky. Dnes využijete srovnání povinného ručení a během pár okamžiků dostanete nabídky všech velkých pojišťoven na trhu přímo na vaší obrazovku. Pro kterou nabídku se nakonec rozhodnete záleží již pouze na vás.

Abyste se dostali k nejvýhodnějším nabídkám, stačí vyplnit pár základních údajů z malého technického průkazu. Povinné ručení srovnání umožňuje plně využít nástroje internetu a také zohlední široké škály nabízených limitů a doplňkových služeb.

Co je třeba znát, abych získal levné povinné ručení?

  • Identifikační údaje pojistníka, raději také vlastníka a držitele vozidla
  • Údaje o vozidle z velkého technického průkazu
  • Údaje o leasingu nebo úvěru v případě, že je automobil tímto způsobem financován
  • Údaje z předešlého povinného ručení a to v případě, že chcete získat bonus za bezeškodní průběh. Je třeba znát délku povinného ručení a počet zaviněných škod, případně počet bezeškodných měsíců uznaných vaší předchozí pojišťovnou. Údaje naleznete na dokumentu „Potvrzení o době trvání pojištění a škodném průběhu“, který vám na přání vystaví vaše předchozí pojišťovna.

Jak najdu levné povinné ručení?

Ceny povinného ručení pro vaše motorové vozidlo zjistíte díky online nástroji povinné ručení porovnání. Pokud vás některá z nabídek osloví, můžete také online přes internet zažádat o sjednání povinného ručení.

Od kdy je platná nová smlouva?

Nová smlouva je platná od dohodnutého data počátku pojištění. Tedy třeba hned od zítřka. Zelenou kartu obdržíte emailem ihned k vytisknutí, originál bude doručen poštou do druhého dne.