Kalkulačka povinného ručení

V České Republice je pojištění odpovědnosti provozu motorových vozidel zákonem vyžadováno. Povinné ručení tak musí mít vlastník každého motorového vozidla provozovaného na pozemních komunikacích v ČR. Orientovat se v nabídkách povinného ručení jednotlivých pojišťoven bývá matoucí, v takovém případě nastupujeme my, UsporyPenez.cz, abychom vám pomohli najít výhodné podmínky a sjednat povinné ručení online.

Kalkulačka povinného ručení online je nástroj, díky němuž můžete pohodlně přes internet porovnat nabídky jednotlivých pojišťoven na trhu a vybrat si tak nejvýhodnější variantu pojištění pro vaše vozidlo. Povinné ručení kalkulačka však nenabízí jen cenové srovnání jednotlivých nabídek, ale umožňuje rozšířit povinné ručení i o další služby a připojištění dle vašich kritérií.

Povinné ručení kalkulačka od vás bude vyžadovat několik základních údajů o vašem vozidle a bydlišti. K vyplnění je zapotřebí mít u sebe malý i velký technický průkaz a pokud chcete uplatnit slevy a bonusy tak i údaje z předešlého povinného ručení, zejména informace o bezeškodném průběhu. Tyto údaje naleznete na dokumentu „Potvrzení o době trvání pojištění a škodném průběhu“, který by vám měla vaše přechozí pojišťovna na požádání vystavit.

Bylo zjištěno, že jednotlivé nabídky pojistného mohou být velmi rozdílné. Naše bezplatná kalkulačka povinného ručení online vám pomůže nalézt nejvýhodnější povinné ručení na trhu.

Sjednejte si smlouvu online, ušetřete peníze i váš drahocenný čas. Vše je velmi snadné, rychlé a pohodlné. Vyplnění formuláře vám zabere maximálně 5 minut.

Doufáme, že vám náš nástroj povinné ručení kalkulačka usnadní práci při rozhodování o novém pojištění pro vaše auto.