Lidé dnes již standardně využívají při nákupu zboží porovnávače cen, aby si mohli vybrat nejvýhodnější nabídky. Naším cílem bylo vytvořit službu, která by byla stejně snadně využívána také při výběru nejvýhodnějších finančních produktů. Portál UsporyPenez.cz porovnává jednotlivé nabídky finančních a pojišťovacích produktů zcela zdarma a objektivně. Pomáháme šetřit Váš čas i peníze!

Sjednejte si povinné ručení online
Povinné ručení levně
  • Úspora9000 Kč ročně
  • Srovnání 13 pojišťoven na trhu
  • Zdarma, objektivně a za 2 minuty
  • Slevy za sjednání přes internet
Levný plyn
Levný plyn
Úspora 5% až 11% na účtech za plyn. Porovnání dodavatelů plynu zdarma do 5ti minut.
Levná elektřina
Levná elektřina
Úspora 4% až 9% na účtech za elektřinu. Porovnání dodavatelů elektřiny zdarma do 5ti minut.
Cestovní pojištění
Cestovní pojištění
Cestovní pojištění online. Slevy a bonusy při sjednání přes internet až 20%.
Hypotéky
Hypotéky
Nejvýhodnější hypotéky na trhu do 5ti minut. Srovnání hypoték.
Kreditní karty
Kreditní karty
Srovnání kreditních karet s možností žádosti o kartu online.
Ostatní

Úspora financí v domácnosti je dnes stěžejním bodem celé fáze šetření. Srovnáním nejvýhodnějších nabídek na trhu lze každoročně ušetřit i desetitisíce korun ročně. Přitom celý proces je tak jednoduchý. Během několika minut získáte nejlepší nabídky na trhu a srovnáte si vaše aktuální náklady s těmi, které můžete mít. Jen na vás  pak již záleží jak se rozhodnete.

Proč si vybrat právě nás?

  • Jsme nezávislý online srovnávač finančních, pojišťovacích a jiných produktů, který vám pomůže uspořit vaše finance. V žádném případě si nenavyšujeme ceny jednotlivých produktů.
  • Nabízíme srovnání produktů všech významných hráčů na trhu
  • Naše služby jsou online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, vše vyřídíte z pohodlí domova během několika minut
  • Porovnání nabídek je zcela nezávazné, objektivní a zdarma
  • Poskytujeme vždy aktuální a spolehlivé informace

Ať už hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš automobil, nejvýhodnější ceny plynu a ceny elektřiny pro vaši domácnost nebo cestovní pojištění online na vaše cesty, vždy vám poskytneme nejlepší nabídky na trhu. Mimo jiné si můžete obstarat kreditní karty, penzijní připojištění či bankovní účty – vše online z pohodlí domova.

Trh je dnes natolik přesycen tolika poskytovateli finančních produktů, že obíhat jednotlivé firmy a žádat o jejich nabídky může být nadlidský úkol. UsporyPenez.cz sbírají a třídí masy informací, které poskytnete a v rámci vyhodnocení vám nabízí nejlepší produkty. Nabízíme kompletní sortiment finančních kalkulaček.

Nabízíme srovnání těchto produktů:

Lidé dnes již normálně při svém nakupování používají srovnávače zboží, naším cílem je, aby lidé mohli stejně snadně porovnávat i finanční produkty. Jen tak docílíme toho, aby spotřebitel mohl najít nejlepší řešení.