Půjčka Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident je jedna z možností, kterou si můžete zvolit. Další variantou je půjčka hotovostní, čili na ruku. Ta je sice rychlejší, ale obecně je známo, že u bezhotovostní půjčky od Provident máte o něco nižší poplatky. Na peníze však budete čekat podstatně delší dobu.

Půjčit si můžete 4 000 Kč – 80 000 Kč. Vše vyřídíte online nebo telefonicky, případně vás navšítíví obchodní zástupce u vás doma. Schvalování je rychlé. Peníze z Provident půjčky byste měli mít na účtu do 13 dní.

Splácení bezhotovostní Provident půjčky probíhá jednou týdně dle tabulky splátek, a to buď převodem z vašeho účtu nebo vkladem v bance na účet Provident (vklad na účet je však poměrně drahá záležitost, dle sazebníku banky se pohybuje i kolem 60-80 Kč).


Požádat Provident půjčku online


Výhody půjčky Provident:

  • Žádné skryté poplatky – díky tabulce splátek ihned víte, kolik zaplatíte
  • Přehledné smlouvy
  • Možnost volby délky splatnosti, a to 46, 60 nebo 100 týdnů
  • Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova

Nevýhody:

  • Splácení každý týden
  • Nutnost uvádět při každé splátce variabilní a specifický symbol, což jsou číslo smlouvy a kód pobočky

O společnosti

Společnost Provident Financial byla založena ve Velké Británii a je poskytovatelem rychlých nebankovních půjček. V současné době dokáže svými službami pokrýt celou Českou republiku, kde působí od roku 1997.
Podle výzkumů společnosti Člověk v tísni se Provident Financial dlouhodobě drží mezi nejetičtějšími poskytovateli nebankovních půjček v Česku.

Dle diskuzí na internetu jsou zkušenosti klientů s půjčkami od Provident různé. Negativní recenze má společnost především kvůli vyšším poplatkům a agresivnějšímu stylu vymáhání. Nutno však podotknout, že u nebankovní společnosti, která půjčí i bez nahlížení do registrů, lze očekávat vyšší poplatek jako jakési krytí či ručení pro případ, že klienti nebudou schopni splácet.


Požádat Provident půjčku online


Půjčka na ruku nebo na účet?

Dříve byly půjčky na ruku celkem populární, ale v dnešní době téměř vymizeli. Pouze pár poskytovatelů je inzeruje, ale je to logické. Bankovní účet je už nezbytností téměř pro každého. Pokud ho ještě nemáte nebo se toho bojíte nemusíte mít žádný strach. Většina bank nabízí vedení účtu zdarma a konečně začínají mizet absurdní poplatky za převod do jiné banky atd..

S bankovním účtem máte mnohonásobnou šanci získat úvěr. Půjčky online vyhledává denně tisíce lidí.