Když bankovní účet, tak jedině bez poplatků.

mbank-logo

V minulosti bylo samozřejmostí to, že pokud jsme si v bance zakládali účet, museli jsme za něho platit. Doslova revoluci v tomto směru přinesla mBank, jež nabídla účet bez jakýchkoliv poplatků. A ten samozřejmě nabízí i nyní pod označením mKonto. Ten nabídne všem zájemcům o běžný účet hned několik výhod, které jsou i hlavními důvody toho, proč služby banky využít. Patří mezi ně:

  • Založení účtu během několika minut, a to i online
  • Veškeré příchozí platby, inkasy, SIPO a trvalé příkazy zdarma
  • Bezkontaktní karta Visa Classic zdarma
  • Možnost třikrát vybrat bezplatně z libovolného bankomatu v ČR
  • V rámci stejné banky probíhá finanční převod okamžitě
  • Kompletní vedení účtu zdarma

Založit osobní účet zdarma u mBank


O svém osobním účtu budete vědět vše

Nejsou to ale jenom zmíněné výhody, ale i fakt, že s daným účtem budete mít dokonalý přehled o svých financích. Bankovní účet zdarma od mBank totiž budete moci ovládat 24 hodin denně a 7 dní v týdnu prostřednictvím internetového bankovnictví. Navíc díky emailu i SMS zprávě máte přehled o jakékoliv transakci, která se odehraje.

ZDARMA – Trend, který nabízejí i jiné banky

Nutno říci, že ačkoliv byla právě mBank první s tímto konceptem, dnes určitě není jediná. Především novější banky se vydávají právě tímto směrem a jsou schopny osobní účet zdarma také nabídnout. Pojďme se podívat na další trojici, u které máte tuto možnost.

Fio banka

Varianta, která v minulosti potěšila faktem umožňující platební styk bez poplatku se sousedním Slovenskem, jelikož v principu dala osobní účet zdarma i se slovenským kódem banky – tedy klient získal dva účty v jednom.

Equa bank

Jednoduché zřízení, přehledné vedení, a možnost vést účet i v USD či EUR. Drobnou vadou na kráse je fakt, že pro skutečně bezplatnou variantu je třeba splnit jednu ze 4 podmínek daných bankou.

Air Bank

U této banky klient nezíská jenom bankovní účet zdarma, ale i výhodnou možnost zhodnocení, jelikož částka do 100 000 Kč je úročena bonusovou sazbou 1,1 %.


Založit osobní účet zdarma u mBank