ERA půjčka od Poštovní spořitelny – ideální možnost, jak získat peníze.

Logo ERA

Poslední průzkumy ukazují, že téměř 75 % finančně aktivních obyvat20el mělo v posledních letech půjčku. Pokud i vy o úvěrovém produktu uvažujete, určitě vám může přijít vhod ERA půjčka od Poštovní spořitelny. Ta potěší hlavně výhodnou úrokovou sazbou, která je aktuálně spojena se skvělou promo akcí, která platí do konce tohoto roku – stačí mít půjčeno minimálně na tři roky, splácet včas a od poloviny splácení již neplatíte žádný úrok.

Jaké jsou parametry, které půjčka nabídne?

Kromě úroku samozřejmě každého zajímá i to, co může půjčka nabídnout. V tomto směru je to poměrně zajímavý rozptyl finančních částek od 20 000 Kč až po rovných 600 000 Kč. Zvolenou částku poté ERA půjčka umožní rozložit až na celých 7 let, což je ideální volba jak nezatížit rodinný rozpočet vysokou měsíční platbou.

Míněné parametry poté doplňuje i fakt, že lze peníze převést nejenom na Era nebo ČSOB účet, ale i na účet jakékoliv banky, či možnost, že v rámci zmíněných účtů budou peníze strhávány zcela automaticky.

Výhodnost si můžete sami spočítat

Obecná čísla ale nejsou vždy tím určujícím faktorem samotné výhodnosti, protože mnozí z nás chtějí mít vše černé na bílém. K tomu slouží kalkulačka na webu spořitelny, díky které tak máte za pár vteřin konkrétní informace o výši splátky, úroku a o tom, kolik zaplatíte celkově. Celý proces je navíc dotažen do konce, jelikož v případě spokojenosti můžete o danou půjčku ihned zažádat. Tím se tak kalkulačka může stát i krokem k samotné žádosti o konkrétní peníze.

Bez příjmu to nepůjde

Drobným negativem může být fakt, že po vás ERA půjčka od Poštovní spořitelny bude vyžadovat doložení výše příjmu. Na druhou stranu díky němu může banka posoudit, zda je pro vás půjčka skutečně dobrou volbou a zda jste schopni ji v budoucnu splatit. Ne každý si to dokáže sám spočítat a uvědomit.

Informace čerpány z oficiálních stránek: www.erasvet.cz