Pronto půjčka

Potřebujete peníze, ale váš rodinný rozpočet je na nule? V takovém případě je ideální volbou sáhnout po půjčce. A to takové, která by jasně vyhovovala vašim potřebám. Jednou z takových je zcela určitě Pronto půjčka, která dnes nabídne poměrně zajímavé možnosti toho, jak si lze půjčit a samozřejmě kolik. Prvotní žádost je navíc velmi jednoduchá, jelikož stačí požádat online, a to prostřednictvím webu daného poskytovatele.


Klikni pro online žádost Pronto půjčky


Kolik je možné si půjčit u Pronto půjčky?

Velmi zajímavá je tato půjčka již v tom, kolik nám vlastně umožní si půjčit. Ta nejnižší suma, kterou Pronto nabídne, startuje na hranici 5 000 Kč. Z ní se však lze dostat až na samotný desetinásobek, a to na sumu odpovídající částce 50 000 Kč.

Zvolenou sumu je možno kombinovat i s termínem splatnosti, tedy konkrétně s délkou splácení. Ta může být také zvolena samotným žadatelem od 12 do 48 měsíců.

Během procesu žádosti je konkrétně vidět, na jak dlouho je půjčka poskytnuta, jaký je úrok, jaké je RPSN nebo kolik bude činit celková splacená suma.

Žádost o Pronto půjčku probíhá ve třech krocích

Prioritou Pronto půjčky je samozřejmě i rychlost, kterou potvrzují i četné zkušenosti právě s tímto poskytovatelem. Dané peníze lze získat i do 48 hodin od samotného odeslání konkrétní žádosti. Vše proběhne ve třech rychlých a jednoduchých krocích, kterými jsou:

  1. Výběr konkrétní kombinace částky a délky splácení
  2. Žádost o půjčku s vyplněním nezbytných informací
  3. Získání peněz přímo na zvolený bankovní účet

Jaké jsou výhody této půjčky?

Není to jenom rychlost nebo v některých případech i nízký úrok. Je to například možnost schválení půjčky bez ručitele, za transparentních podmínek, s možností získat vše z pohodlí domova. Recenze na půjčku také uvádějí pozitivum v tom, že je možné peníze předčasně splatit, kdykoliv a bez jakýchkoliv sankcí nebo poplatků. Pronto půjčku doporučujeme.


Klikni pro online žádost Pronto půjčky