air-bank

Je jasné, že pokud hledáme opravdu výhodnou půjčku, je třeba jít do banky. A jelikož ty menší a mladší se snaží konkurovat výhodnějšími podmínkami, je jistě perfektní volbou i AirBank půjčka. Pojďme se společně podívat na to, co může vám jako klientům konkrétně nabídnout a v čem může být užitečná.

Částka až 600 000 Kč

Potěšujícím faktorem je určitě rozsah, jakým tento typ půjčky disponuje. Jako klienti si totiž můžete požádat o 5 000 korun, ale stejně tak i o maximální částku, která činí 600 000 Kč. Sumu lze logicky i kombinovat s délkou splácení, která může být 6, ale také 96 měsíců.

Od zvolené kombinace se poté odvíjí i výše úroků. Ačkoliv je variabilní, lze se v rámci jakékoliv kombinace dostat na příjemnou hodnotu 9,9 procent. Ta totiž vychází z aktuální promo akce, kdy půjčka u AirBank odpouští splátky.  Zvolíte-li největší sumu na nejdelší dobu, může vám jich být odpuštěno hned dvacet, což je více než 1,5 roku splácení.

Další informace: Air Bank půjčka

Jaké jsou další klíčové výhody?

Nízký úrok nebo odpuštění splátek určitě není tím jediným benefitem, jaký Air Bank nabídne. V daném směru se dá za určité pozitivum považovat i:

  • Možnost požádat si o půjčku v rámci internetového bankovnictví
  • Možnost vyřídit vše z domova, prostřednictvím kurýra se smlouvou
  • Jistotu stoprocentního přehledu o půjčce v klientském servisu
  • Okamžité poskytnutí stávajícím klientům s běžným účtem
  • Možnost smlouvu do 30 dnů vypovědět

Nová půjčka, nebo konsolidace

Abychom byly skutečně konkrétní, určitě je dobré dodat i jeden důležitý fakt, a to takový, že Air Bank půjčka nám nemusí dát pouze nové peníze, ale může spojit naše stávající úvěry v jeden výhodnější (konsolidace půjček). Navíc s unikátní možností přidat i další sumu, pokud o ni zažádáme spolu s tímto procesem. Navíc vše s jistotou, že si bereme nejvýhodnější půjčku na trhu, což potvrdil také jeden z nezávislých testů.