Půjčka od Tesco

Do obchodu Tesco už nemusíte pouze kvůli výhodným nákupům. Obchod totiž můžete navštívit i pokud potřebujete půjčit peníze. Nabídne vám je totiž Tesco půjčka bez doložení příjmu. Ta spadá do segmentu nebankovních společností, v rámci kterého nabídne poměrně zajímavé podmínky spojené hlavně s výhodami, které z ní vyplývají. To znamená rychlost, benevolentní přístup a jednoduchá žádost. A to buď online, kde je vám k dispozici i praktická kalkulačka, nebo samozřejmě také přímo ve stánku finančních služeb.

Kolik peněz Tesco půjčka nabídne?

Tou nejdůležitější informací, která se k danému typu půjčky váže, je určitě informace o sumách, jaké Tesco půjčka může žadatelům nabídnout. Ty začínají na hodnotě 20 000 Kč, ze které se však lze dostat až na maximum, které činí 150 000 korun českých.

Samozřejmostí je možnost prokombinovat sumu s termíny splátek. Vracet půjčku lze v rozmezí od 36 do 84 měsíců. Ze zkušenosti je samozřejmě jasné, že čím déle budete splácet, tím nižší měsíční splátka vás čeká a tím méně samozřejmě zatížíte rodinný i osobní rozpočet.

Půjčka Tesco bez poplatku a s výhodným úrokem

Na úvod sice musíme dodat, že úroková sazba i RPSN mohou přesahovat hodnotu 15 procent, ale druhým dechem dodáváme, že lze využít také promoakce, kdy získáte zpět polovinu získaných úroků. Tím je Tesco půjčka bez doložení příjmu samozřejmě výhodnější než na papíře. Jistotou je, že se nemusíte bát žádných poplatků. V rámci těch máme na mysli třeba:

  • Poplatky za vyřízení půjčky
  • Poplatek za vedení účtu
  • Poplatek za předčasné splacení

Mezi další výhody, které Tesco půjčka má však patří i možnost doplňkových služeb, které lze k úvěru také sjednat. Můžete tak třeba pojistit svou osobu proti schopnosti splácet, ale stejně tak můžete odložit své splátky, nebo v průběhu půjčky měnit jejich výši. I to je příjemný bonus, který oceníte.