Většina lidí v důchodovém věku má dnes řadu starostí hlavně s nízkým důchodem a s náklady, které má v souvislosti se svým bydlením, nebo zdravím. I oni jsou ale skupinou, která potřebuje peníze. V tomto směru jim je může poskytnout půjčka pro důchodce.

Tu dnes nabízejí výhradně nebankovní společnosti, což ale nutně neznamená, že by se jednalo o nabídky nevýhodné. Právě naopak. Ideálním příkladem je první půjčka zdarma pro důchodce, která je nejlepší volbou v segmentu mikropůjček. Ty jsou charakteristické hlavně nižšími částkami a kratší dobou splatnosti. Jsou tedy ideální volbou na řešení krátkodobých finančních problémů.


Zažádat o půjčku pro důchodce online


Proč využít první půjčky zdarma pro důchodce?

Především proto, že je spojena s jednoduchostí a rychlostí. Výjimkou není ani vyřízení do pár desítek minut, absence osobních schůzek, nebo jakéhokoliv papírování. Navíc, i když je důchod příjmem jako takový, není nutné jej nijak dokládat. I to je důvod, proč je půjčka pro důchodce cestou, jak nejenom vyřešit jakékoliv finanční problémy, ale jak si i cokoliv koupit. Jedná se totiž o úvěr neúčelový. A jelikož je třeba vrátit přesně tolik, kolik bylo půjčeno, jedná se o nejvýhodnější půjčku na našem trhu.

U koho si mohou důchodci půjčit?

To je samozřejmě tou nejdůležitější otázkou. Na trhu existují desítky možností, ale ne všechny jsou pro důchodce určeny. Tam, kde je první půjčka zdarma pro důchodce jistotou, jsou tyto tři společnosti:

Půjčka Zaplo

Známý a prověřený poskytovatel, který může nabídnout sumy v rozmezí 1 000 – 12 500 Kč na dobu až třicet dní. Vše s jistotou vyřízení z pohodlí domova, bez papírování a dokládání. Jednou z věkových limitů je totiž pouze plnoletost.

Půjčka Creditsor

Tento poskytovatel nabídne sice o něco menší sumy, a to 500 – 4 500 Kč, ale zase o něco rychlejší a jednodušší žádost. Věkovým omezením je hranice 18 – 65 let, to které se řada lidí v důchodovém věku hravě vejde.

Půjčka Ferratum

Jedna z nejdostupnějších možností, která je limitována věkem 18 – 95 let. Nabídne částky v rozmezí 500 – 10 000 korun českých. Žádost o Ferratum půjčku naleznete zde.


Zažádat o půjčku pro důchodce online