Blesk peněženkaVětšina služeb, které jsou spojeny s využíváním platební karty, souvisejí s nutností sdělit osobní údaje o držiteli samotné karty nebo konkrétního účtu. Zlom v tomto směru určitě přináší Blesk peněženka. Ta cílí především na ty uživatele, kteří chtějí jak celkovou anonymitu, tak samozřejmě i bezpečnost toho, že karta nebude spojena s jejich běžným bankovním účtem. A přesně to tento produkt nabízí.

Co lze získat u Blesk pěněženky?

Blesk peněženka je reálná platební karta, na kterou je samozřejmě nutné nejprve dobít své peníze. To lze učinit hned třemi způsoby, a to buď v rámci terminálů Sazka, popřípadě prostřednictvím portálu Bleskpenezenka.cz, kdy k dobití využijete jinou platební kartu. Poslední možností, kterou je třeba zmínit, aby byla recenze kompletní, je  dobíjení běžným bankovním převodem. Každý majitel totiž získá unikátní variabilní symbol, prostřednictvím kterého provede platbu na centrální účet. Díky tomu se dobije právě jeho Blesk peněženka.

Kde lze Blesk peněženku koupit?

Důležitou, ba dokonce hlavní otázkou stále zůstává, kde lze tuto unikátní peněženku pořídit. Možností je více než dost. Blesk peněženka může být zakoupena například v eshopu, ale stejně tak ji lze pořídit ve většině trafik v ČR.

Spolu s otázkou, kde koupit danou kartu, je třeba zodpovědět i dotaz související s její aktivací. Ta je nedílnou součástí daného procesu. Ani ten ale není nijak složitý, jelikož to lze učinit prostřednictvím zákaznické linky, kdy si navolíte důležité bezpečnostní kódy a spárujete ji s vaším telefonním číslem.

Na co lze peněženku využít? Jaký je ceník a poplatky?

Možností je samozřejmě více než dost, jelikož funguje jako klasická platební karta. Je možné s peněženkou platit u obchodníků, ale stejně tak vybírat z bankomatu, nebo třeba platit online.

Důležité je znát také měsíční poplatky, které jsou buď nulové – při aktivním používání, nebo jsou v ceně 39 Kč / měsíc. Více samozřejmě napoví konkrétní ceník přímo na webu provozovatele.