Logo Cofidis

Chodit do banky pro půjčku je pro mnoho lidí minulostí, jelikož zde se často setkají s náročnými podmínkami. Pokud právě vy hledáte jednodušší řešení, pomohou vám Cofidis půjčky bez registru. Ty jsou možností, jak získat peníze rychle, bez složitého prověřování a také za výhodných podmínek. Navíc máte k dispozici i několik variant půjček, kdy si můžete pořídit:

  • Auto
  • Hobby věci
  • Elektroniku
  • Rekonstrukci bytu

A to samozřejmě bez obav z jakýchkoliv složitých podmínek, jelikož ze zkušenosti zákazníků si lze jednotlivé využití nakombinovat dle svých představ.

Široký výběr částek u Cofidis půjčky

Možnému účelu použití samozřejmě odpovídá také výběr částek, které jsou v daném směru přímo k dispozici. Pokud budeme konkrétní, tak Cofidis půjčka nabídne sumy od 40 000 Kč, ze kterých se můžete dostat na více než desetinásobek, konkrétně potom částku až 500 000 Kč. Je jasné, že tomu odpovídá i výběr doby splácení, což potvrzuje jak poskytovatel, tak i naše recenze. Nejkratší dobou je 12 měsíců, přičemž tou nejdelší možnou lhůta 60 měsíců, která odpovídá délce celých pěti let.

Online žádost Cofidis půjčky a výhodné podmínky

Jisté je, že o půjčku je samozřejmě možné zažádat si online, z pohodlí domova. To je vám k dispozici také kalkulačka, v rámci které vidíte, kolik si konkrétně berete a na jak dlouho. Dále vás potěší fakt, že stačí uvést pouze několik základních informací. Bát se nemusíte ani toho, pokud máte malý příjem. Cofidis půjčky bez registru totiž umožní i společnou žádost třeba s vaším partnerem a tak se příjmy sečtou.

Nemusíte mít strach ani ze své minulosti, jelikož případné prohřešky z registrů nebudou brány v potaz. A tak po odeslání žádosti dojde k posouzení, odeslání smlouvy, a jakmile ji podepíšete a odešlete zpět, odcházejí peníze na váš účet.