kouzelna-pujcka-logo

Poskytovatelů v oblasti mikropůjček, neboli takzvaných půjček před výplatou je hned několik. A jednou z nich je i Kouzelná půjčka. Tato společnost je schopna svým novým klientům nabídnout poměrně zajímavou škálu částek a to od 1 000 Kč po maximum, které činí 10 000 Kč. To vše na dobu od 2 do 30 dní. Samozřejmě konkrétní kombinaci si může zvolit sám klient a to při samotné žádosti. Vše v rámci internetových stránek společnosti, a to firmy Kouzelná půjčka s.r.o., která je samozřejmě i poskytovatelem daných úvěrů.


Požádat o Kouzelnou půjčku online


Transparentní podmínky jsou samozřejmostí

Co se této půjčky a také této konkrétní společnosti týká, to jsou samozřejmě celkové podmínky. Ty jsou nastaveny velmi transparentně a už při samotné žádosti má klient přehled o tom, kolik si půjčuje a kolik bude vracet. To tak jasně vyvrací jakékoliv otázky o tom, zda je Kouzelná půjčka podvod?

Totéž ale vyvracejí i různé reference od ostatních klientů. Zůstaneme-li poté u zmíněné transparentnosti, tak mezi tu patří třeba i to, že každý klient vidí i výši celkového úroku, nebo výši RPSN poplatku.

[taq_review]

Rychlost je to hlavní

Co patří mezi jednu z dalších hlavních výhod, kterou tento poskytovatel nabídne, to je zcela určitě rychlost. V tomto směru totiž Kouzelná půjčka láká na velmi rychlé schválení žádosti a to již během 15 minut. Do dalších 60ti poté mohou být peníze připsané na bankovním účtu. Ideální volba pro každého, kdo tedy na peníze skutečně spěchá a potřebuje je mít k dispozici co nejrychleji.

Náš tip: Kouzelná půjčka

Ideální na řešení krátkodobých finančních problémů

A jak ukazují mnohé recenze, ale také různé informace od zájemců, je tato forma půjčky ideální při krátkodobých finančních potížích. Tou nejčastější situací je třeba to, kdy nevyjdeme s výplatou. Podobně na tom je ale třeba i situace, kdy máme nečekaný výdaj a je nutné ho zaplatit.


Požádat o Kouzelnou půjčku online