Půjčka Provident

Půjčit si dnes rozhodně není nic složitého. Pokud hledáme výhodné podmínky, jdeme nejčastěji k bankám. Pokud ale hledáme rychlost a jednoduchost, jsou správnou volbou nebankovní společnosti. Produkt, který doslova vyniká, to jsou půjčky až do domu. Jak už napovídá samotný název, jedná se o variantu, kdy skutečně není třeba nikam chodit, jelikož vše můžeme vyřídit z pohodlí našeho domova.


Klikni pro žádost o půjčku do domu


U koho si lze požádat?

Ne každá nebankovní společnost tuto možnost nabízí a tak pokud o ni stojíme, je třeba vybrat si tu správnou. Proto doporučíme tři prověřené, kterými jsou:

U všech tří je postup stejný. Po úspěšně podané žádosti se s vámi spojí obchodní zástupce a domluví si schůzku u vás doma. Na tu samozřejmě přijede s připravenou smlouvou i penězi. A tak tou hlavní výhodou, jakou půjčka domů nabídne, je právě možnost hotovostní půjčky, která je logicky také neúčelová. Navíc rychlost vyřízení je dnes stále zkracována, a tak nemusí být problém mít peníze i druhý den.

Kolik si lze půjčit?

Zde záleží hlavně na konkrétní společnosti, která nebankovní půjčky až do domu nabízí. Samozřejmě říci můžeme to, že se daný typ půjčky nejvíce podobá bankovním úvěrům a tak si lze žádat i o desetitisícové, nebo stotisícové sumy.

Ty můžeme mít i na dobu několika let, přičemž půjčky až do domu pravidelně splácíme, buď měsíčně, nebo týdně. A to tak, že si pro splátky jezdí daný obchodní zástupce, se kterým jsme v kontaktu.

Jaké jsou podmínky získání?

Rozhodně nijak neobvyklé, protože to hlavní, co musíme splnit, je zaměstnání a příjem. Potvrzení o tom, kolik vyděláváme, předložíme při schůzce obchodnímu zástupci. Ten si často ještě vyžádá výpis z účtu a naše doklady. To vše stačí k tomu, aby byla nebankovní půjčka do domu úspěšně vyřízena.


Klikni pro žádost o půjčku do domu