Pokud si koupíme nové nebo ojeté auto, je naší povinností ho samozřejmě pojistit. Tou hlavní pojistkou, která je nejdůležitější a zákonem nařízená, je povinné ručení. Pojišťoven je nepochybně spousta a vážou se k nim různé recenze.

Naším cílem by mělo být nejenom porovnání jednotlivých možností, ale i výběr takové pojistky, která vyhovuje z hlediska parametrů, ale hlavně ceny. A to nám umožní i srovnávač Usporypenez.cz, který vše zvládne na jeden klik. Povinné pojištění vozidel, tak můžeme nejenom porovnat, ale dokonce i sjednat kdykoliv a odkudkoliv.


Klikni a pojisti si auto online


Proč vyřídit smlouvu povinné pojištění vozidel online?

Povinné pojištění vozidel na jeden klik Máme-li vybranou konkrétní pojistku a pojišťovnu, můžeme samozřejmě smlouvu jednoduše uzavřít. Výhody této možnosti jsou zřejmé, a to hlavně úspora našich peněz, ale také našeho času. Proč? Jelikož vše může být hotovo za jeden jediný klik. Povinné pojištění vozidel bude splňovat vše, co má mít, my zaplatíme převodem nebo kartou, vytiskneme zelenou kartu a ihned můžeme vyrazit na cesty.

Bez nutnosti složitého papírování, nebo snad čekání na pobočkách jednotlivých pojišťoven. Navíc recenze spokojených majitelů vozů jasně ukazují, že online sjednání je téměř vždy výhodnější. Mnoho lidí díky tomu ročně ušetří i několik tisíc korun, což je v rodinném rozpočtu rozhodně znát.

U jakékoliv pojišťovny můžete pojistit vozidlo

Velkou výhodou je také to, že při sjednávání nejste nijak omezováni pouze na několik předem vybraných pojišťoven. Porovnávač má smlouvy s většinou na trhu, stačí jeden klik, vyplnění nezbytných údajů a povinné pojištění vozidel máte uzavřeno přesně u té, u které chcete.

Na co byste měli při výběru konkrétního povinného ručení hledět? Nastíníme, že to jsou parametry, jako třeba:

  • Cena
  • Výše konkrétních pojistných limitů
  • Možnost bezplatného připojištění – třeba čelního skla
  • Nabídka asistenčních služeb

Klikni a pojisti si auto online