Net Credit půjčka

Společnost Netcredit určitě není na našem trhu žádným nováčkem. Aktuálně je dokonce jednou ze společností, která může prvním žadatelům nabídnout možnost půjčit si až 4500 Kč zdarma.


Požádat o půjčku NetCredit


Klasická Netcredit půjčka, určená pro každého žadatele poté nabídne výběr částek o něco zajímavější. Tou nejnižší je suma 1 000 Kč, zatímco tou nejvyšší je 12 000 Kč, které jsou připraveny v rámci opakované půjčky. V čem se Netcredit určitě neliší od ostatních, to je délka splatnosti, které je v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní.

Co potěší, je určitě rychlost vyřízení, jelikož dnes není problémem mít půjčku na bankovním účtu již do 15 minut od odeslání žádosti.

Jak na samotnou žádost o půjčku Netcredit?

Prvním krokem je nutnost vybrat si částku a termín splatnosti, a vyplnit krátký online formulář. Následujícím krokem je u Net Credit nutnost zaslání poplatku, a to ve výši jedné koruny. Ta slouží hlavně k ověření vašeho bankovního účtu a tak na něho určitě nelze pohlížet jako na poplatek. Vzhledem k poplatku se samozřejmě objevují fámy typu: Netcredit jsou podvodníci? Objektivně ale říkáme, že je to klasický postup, který je využívaný i u celé řady jiných společností.

Náš tip: NetCredit půjčka na portálu Kdepůjčit.cz

Kdo si může požádat o půjčku NetCredit?

Zajímavé na společnosti Net Credit je určitě i to, že na rozdíl od svých konkurentů má o něco náročnější podmínky získání. Kromě toho, že musíme mít tuzemské občanství a trvalé bydliště na území ČR, musíme splnit také další tři důležité podmínky, kterými jsou:

  • Nutnost stálého příjmu
  • Nesmíme být v exekuci
  • Nesmíme být žadatelem o oddlužení

Samozřejmě s žádostí souvisí ještě jedna další podmínka, a to taková, že Netcredit půjčka vyžaduje vlastnictví bankovního účtu (podívejte se, jak na založení bankovního účtu). A to samozřejmě proto, že právě na něho je následně poslána částka, o kterou si žádáme. Co dokládat není třeba, to je účel půjčky, a tak ji lze využít skutečně na cokoliv, bez nutnosti dokládání účelu.


Požádat o půjčku NetCredit