Půjčka Štístko je ideálním finančním produktem pro toho, kdo má finanční problémy většího rázu, nebo kdo chce sumu, kterou má v plánu investovat v rámci svých osobních aktivit, které mohou být spojené třeba s bydlením.

Jedná se totiž o nebankovní půjčku, která nabídne sumu v rozmezí, které začíná na hodnotě 20 000 Kč a končí až na sumě 5 000 000 Kč.

Společností, která za produktem půjčka Štístko stojí, je firma Korvus, která poskytuje své půjčky i pod stejným názvem, ale stejně tak pod dalšími označeními.

Jaké jsou podmínky získání půjčky Štístko?

Co žadatele zcela určitě zajímá nejvíce, to jsou samotné podmínky získání. V tomto směru se není třeba bát žádných složitostí, jelikož jak uvádí půjčka Štístko na svém webu, stačí splnit jediné, a to:

  • Plnoletost
  • Vlastnictví občanského průkazu
  • Potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání
  • Vaše kontaktní informace

Co není třeba dokládat, to jsou třeba informace o tom, na co bude půjčka použitá, jelikož se jedná o úvěr neúčelový.

Jak dokládají četné zkušenosti zákazníků, není samozřejmě třeba nejenom dokládat faktury, ale není třeba ani sdělovat účel předem. Stejně tak se nemusíte bát ani toho, že by snad byly vyžadovány jakékoliv poplatky předem.

Co budete ještě potřebovat pro získání této půjčky?

Mimo výše uvedených podmínek vyžaduje rychlá půjčka Štístko také nemovitost určité hodnoty, kde její poloviční hodnota bude odpovídat požadované částce. Vše je však řešeno hlavně individuálně a tak může být přihlíženo také k tomu, kolik jako žadatelé vyděláváte.

Jaké jsou výhody s půjčkou spojené?

V první řadě je to určitě rychlost, jelikož peníze můžete získat i do 3 pracovních dnů, což dokládají také četné recenze uživatelů, a to především na internetu. Další výhodou je také možnost získané peníze předčasně splatit.

Oficiální stránky půjčky Štístko byli vypnuty. Potřebujete si přesto půjčit? Máme pro vás alternativu.

Žádejte o nejvýhodnější půjčku v ČR u CLICKCREDIT