XS půjčka logo

Společnost Provident Financial nabízí další svou půjčku. Tato nese název XS Půjčka.

Jedná se o rychlou, krátkodobou půjčku, tzv. „půjčku před výplatou“. Je zde však jeden zásadní rozdíl mezi klasickými rychlopůjčkami a XS půjčkou, a to ten, že XS půjčku nebudete doplácet jednorázově po vypršení sjednané doby, ale ve splátkách. Sami si můžete zvolit, jestli to budou splátky týdenní nebo měsíční. Maximální doba splácení je však 3 měsíce.


Požádat o XS půjčku online


Hotově nebo na účet

Stejně tak si můžete zvolit, zda budete chtít peníze z půjčky čerpat hotovostně na ruku nebo bezhotovostně čili převodem na účet. Důležitá informace je ta, že jakou formu čerpání zvolíte, takovou volíte i formu splácení. Pokud tedy zažádáte o hotovostní vyplacení vaší XS půjčky, budete ji muset také hotovostně splácet. A to tak, že si pro splátku vždy přijede obchodní zástupce společnosti. Stejně tak, zvolíte-li čerpání na účet, budete půjčku také převody z účtu splácet. Varianty tedy není možné kombinovat.

Výše půjčky a vyřízení

Velmi sympatická je výše půjčky, o kterou můžete žádat. Bez ohledu na to, jestli je to vaše první či třeba padesátá půjčka, můžete zažádat až o 15 000 Kč. Minimální výše půjčky je pak 2 000 Kč.

Poplatky jsou možná trochu vyšší, ale zase vidíte přesně, kolik za svou půjčku zaplatíte. Společnost nic neskrývá, o čemž svědčí i vzory smluv o zápůjčce, které najdete volně na jejich webu.

Vyřízení půjčky je velmi jednoduché. Stačí vyplnit online formulář a pak už jen počkat. Ozve se vám zástupce společnosti, který s vámi dořeší detaily vaší XS půjčky. Pak už jen počkáte na schválení a peníze jsou vaše. Nemusíte se bát, že byste na ně čekali dlouho. Společnost má širokou síť svých zástupců po celé České republice.

Dost často můžete narazit i na nějakou slevovou akci, například půjčku zcela zdarma. Také dle recenzí a zkušeností klientů jsou tyto akce velkým lákadlem při rozhodování, které společnosti dát přednost.

Půjčku hledáte také pod pojmem: SX půjčka


Požádat o XS půjčku online


 

Proč jsou nebankovní půjčky tak oblíbené?

Je to velmi jednoduché, protože mnoho klientů má problém získat půjčku v bance kvůli tomu, že se nacházejí v registru dlužníků. Obvykle stačí jen nedoplacená faktura za mobilní telefon a problém je na světě. Tímto si jen zavírají cestu k bankovní půjčce. Naštěstí existuje mnoho společností, které nabízejí půjčky bez náhledu do registru.