Standardně nemusíte při žádosti o půjčku od Kouzelné půjčky dokládat žádné doklady. Cílem Kouzelné půjčky je totiž rychlá půjčka, při které klient vyřídí půjčku co nejjednodušeji a online. Nemusíte chodit na žádnou pobočku, jednat s nepříjemnými pracovníky, podepisovat smlouvy, dokládat výši vašich příjmů, podepisovat směnky ani mít ručitele.  Prostě půjčka ihned.

Žádost o půjčku vám nezabere více než 5 – 10 minut, nenahráváte žádné další přílohy. Garantujeme vyřízení žádosti v pracovní dny do 60 minut a peníze budete mít na 60 minut u většiny českých bank.

K ověření bonity žadatele o půjčku slouží moderní skoringový systém vytvářený na míru, který dokáže velmi rychle posoudit, zda pro žadatele nebude/nebude problém v budoucnu půjčku splatit.

Půjčí mi Kouzelná půjčka, když jsem nezaměstnaný?

V rámci zodpovědného půjčování je jednou z podmínek poskytnutí Kouzelné půjčky pravidelný dostatečný příjem. Pokud nemáte dostatečný příjem ze zaměstnání nebo nezávislé činnosti (OSVČ), nebude vám samozřejmě půjčka chválena, neboť by vaší situaci nepomohla, ale stala se pro vás zátěží.

Kouzelná půjčka