Hledáte vhodnou nebankovní společnost? Zkuste Profi Credit.

Profi Credit půjčka

Ne každému banka schválí žádost o úvěr. Někteří zkrátka odejdou s prázdnou a poté nezbývá, než vše začít řešit v rámci nebankovních nabídek. A jednou z možností je určitě Profi Credit online půjčka. Ta se může stát skvělým východiskem nejenom v případě, kdy jsme běžným zaměstnancem, ale i v případě, kdy podnikáme, či jsme v důchodu nebo na mateřské. Jak totiž ukazují mnohé recenze, ani to rozhodně není v celém procesu problém.


Klikni pro žádost o půjčku Profi Credit


Profi Credit – půjčka z domova či na pobočce

Dobrým zjištěním toho, že není Profi Credit podvod je fakt, že se firma rozhodně neschovává za anonymitu internetu. Ten sice můžete stejně jako telefon k žádosti využít, ale stejně můžete zajít na konkrétní pobočku. Těch je na území České republiky hned několik desítek a vám je Profi Credit rychlá půjčka maximálně dostupná. Jediné co tedy zbývá, je zvolit si konkrétní částku a splnit podmínky.

Kolik si lze půjčit u ProfiCredit a na jak dlouho?

To první, co vás jako žadatele může zajímat je výše částky, kterou si lze půjčit. Ta začíná na zajímavé sumě 4 999 Kč, a končí na hodnotě 166000 korun českých. Ostatně to ukáže i samotná kalkulačka. 166000 Kč, ale i jakoukoliv jinou částku lze následně kombinovat se samotným termínem, který začíná na 9 měsících a končí čtyřletou délkou, po kterou lze například onu nejvyšší zmíněnou sumu splácet. Daná kalkulačka nám dále poví i to, kolik celkově zaplatíme, jaká bude naše měsíční splátka, nebo jaký bude úrok a RPSN.

Náš tip: Recenze nebankovních půjček

Stačí tři hlavní doklady

Jak dokládají četné zkušenosti žadatelů, jsou podmínky získání poměrně benevolentní. Při žádosti stačí předložit občanský průkaz, originál potvrzení o příjmu a výpis z účtu či jiný kontaktní doklad. Mnohé diskuse poté uvádějí, že je akceptovatelné například SIPO, vyúčtování od operátora nebo účet za elektřinu. Důležité je, aby byla na dokladu uvedena vaše adresa, na které bydlíte.


Klikni pro žádost o půjčku Profi Credit