Nebankovní půjčky jsou dnes jednoduchou možností, jak získat finanční prostředky na cokoliv. Třeba na krátkodobé problémy před výplatou nebo na úhradu nečekaných událostí typu koupě nové pračky, zaplacení dluhů či nezaplacených účtů.

Nebankovní půjčky jsou opakem těch bankovních a jejich výhodou je fakt, že se jedná o půjčky, kde vám opravdu půjčí. Společnosti, které poskytují tyto krátkodobé úvěry totiž nevyžadují nutně dokládat listiny, které se týkají vašeho soukromí a bez kterých si u bankovních institucí nepůjčíte.


Chci si půjčit do 15ti minut právě teď


Zatímco si chcete vzít půjčku u nebankovní společnosti, můžete mít zápis v registru dlužníků a můžete mít i jiný vroubek z minulosti, který ale nemá na vyřízení půjčky žádný vliv u bankovních institucí by jste nepochodily.

Kde mi tedy opravdu půjčí?

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí dokáží pomoct v těžkých situacích, kdy nám v peněžence nezbývá ani koruna a nemůžeme si dovolit čekat na další výplatu. Jednoduše si půjčíte a až vám přijde výplata, tak peníze splatíte.

Chcete tedy vědět, kde vám opravdu půjčí bez zbytečného papírování a byrokracie?

CreditOn – půjčka do výše 4 000 Kč novým klientům a až 20 000 Kč opakovaným zákazníkům. Stačí pokud budete mít 18 až 67 let, budete občanem ČR, a budete vlastnit mobilní telefon a bankovní účet. CreditOn je jedna z nebankovních společností, kde vám opravdu půjčí ihned bez nutnosti předkládat jakékoliv doklady.

Ferratum – jedna z nejznámějších společnosti na poskytování krátkodobých půjček. Vzít si můžete částku 500 až 10 000 Kč. Splatnost půjčku je 21 až 30 dní. Ferratum nemusíte dokládat vaše příjmy. Společnost nenahlíží do registru dlužníků a nevyžaduje ručitele. Peníze sjednáte online.

Provident – společnost nabízí půjčky až do výše 50 000 Kč. Jedná se o nebankovní půjčky, kde vám opravdu půjčí, ale vyžadují pár dokumentů. Je třeba být zaměstnaný a mít alespoň minimální příjem, který musí společnost potvrdit. Naopak můžete mít zápis v registru dlužníků a nemusíte mít ručitele. Půjčku můžete využít na cokoliv a doba splácení je nastavena na 45 až 100 týdnů.

Víte ještě o nějaké nebankovní půjčce, kde vám opravdu půjčí všem bez zbytečného papírování a jejich schvalovatelnost je vysoká?


Chci si půjčit do 15ti minut právě teď