Informace o půjčce:

  • Půjčka: 50 Kč až 12 000 Kč
  • 1. půjčka: 50 Kč až 4 500 Kč
  • Splatnost: od 1 do 30 dní
  • Registrační poplatek 1 Kč: ano

Výhody ViaSMS půjčky:


Zažádat o Via SMS půjčku právě teď

Via SMS je online půjčka nadnárodní společnosti, která mimo České Republiky působí také v dalších státech Evropy jako je Polsko, Litva, Švédsko, Lotyšsko a brzo také Slovensko. Krátkodobé úvěry firma v ČR poskytuje od 1. ledna 2011.

Kolik si mohu půjčit?

Logo ViaSMS.czVia SMS rychlá půjčka umožňuje klientům vzít si půjčku za pomoci internetu a mobilního telefonu a to až do výše 12 000 Kč.

Úvěry do 4 999 Kč lze pořídit zpravidla velmi rychle, bez zbytečného papírování a dokládání totožnosti. Tento krátkodobý úvěr je vhodný zejména jako půjčka před výplatou na nečekané události.

Pokud si chcete od ViaSMS vzít půjčku vyšší než 4 999 Kč nebo pokud celková výše vašich úvěrů u této společnosti přesáhne výši 4 999 Kč, budete muset podepsat tzv. smlouvu o úvěru.

Jako nový klient si můžete půjčit částku od 50 Kč do 4 500 Kč a to zcela zdarma a bez poplatku. Stálí klienti mohou poukázat částku až 12 000 Kč.

Jaká je doba splatnosti?

Splatnost půjčky je nastavena od 1 do 30 dní s možností prodloužit si splatnost o 7, 14 nebo 30 dní za menší poplatek.

Jak rychle obdržím peníze?

Pokud máte účet u jedné z těchto bank: Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, Raiffeissenbank, GE Money Bank, Fio bank budou vám peníze po schválení Via SMS půjčky odeslány už do 15ti minut. V případě, že vlastníte jinou banku, převod trvá zpravidla 2 pracovní dny.

Je nutné zaslat registrační poplatek?

Via sms půjčka požaduje zaslání registračního poplatku ve výši 1 Kč a to z bankovního účtu vedeného na stejné jméno žadatele. Kam a jak poslat registrační poplatek se dozvíte ve vašem uživatelském profilu, který vám byl po žádosti o rychlou půjčku vytvořen. Zažádat o půjčku si můžete ZDE.

Via sms půjčka je podvod?

Množí se spekulace, že Via sms půjčka je podvod. Není. Stejně jako jiné nebankovní společnosti umožňuje na vlastní riziko vzít si úvěr za předem známých podmínek (předem známé poplatky i sankce za nesplácení úvěru). Pokud budete dodržovat podmínky a pravidelné splácení, bude půjčka vyřízena přesně tak, jak je uvedeno.

Máte-li vy sami nějaké zkušenosti s firmou Via SMS, budeme velmi rádi, pokud jej uvedete do diskuse pod tímto článkem.


Zažádat o Via SMS půjčku právě teď