Logo - Everyday plus půjčka

Segment mikropůjček je stále oblíbenější, a to pro výhody, které žadatelům poskytuje. Mezi ty patří rychlost, jednoduchost, ale i benevolentní podmínky. Jedním z takových poskytovatelů je i Everyday plus půjčka. Tento poskytovatel sídlí přímo v Praze a nabízí zákazníkům vstřícný přístup související s jejich potřebami a také s jejich požadavky.

Kolik si lze u Everyday plus půjčit?

Nejdůležitější informace se samozřejmě týká částky, jakou můžeme získat. Ta začíná na hodnotě 500 Kč a končí na sumě 12 000 Kč, které jsou maximum. Konkrétní sumu lze samozřejmě navolit prostřednictvím webového formuláře, kde je ihned spočítána také celková částka ke splacení. Zároveň je přehledně zobrazen termín splatnosti půjčky, který je na rozdíl od konkurentů pevně daný délkou 20 dní.

Peníze lze vracet i v pravidelných splátkách

V oblasti samotného splácení však Everyday plus půjčka přichází s naprosto inovativním přístupem. Kromě klasiky, kdy lze peníze vrátit standardní jednorázovou cestou, je totiž možné sumu splácet i v pravidelných splátkách. To je ideální pro klienty, kteří si půjčí větší částku, ale není v jejich silách ji splatit jednorázově.

Jaké jsou podmínky získání?

Důležitou informací, kterou je třeba znát, jsou také podmínky. Ty jsou skutečně jednoduché, jelikož mezi ně se řadí:

  • Věk minimálně 18 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Pravidelný příjem
  • Bankovní účet

Mobilní telefon a email

To vše je nutné proto, abychom mohli nejenom podat žádost, ale abychom měli také jistotu kladného vyřízení. Následným krokem u Everyday plus je už jenom odeslání korunového registračního poplatku, kterým potvrdíme náš bankovní účet.

Bez smlouvy to nejde

Pokud jste i vy narazili na tuto půjčku a zajímají vás možnosti, mějte na paměti také to, že se nevyhnete podepsání smlouvy. Ne však okamžitě, nýbrž ve chvíli, kdy vaše čerpaná částka dosáhne sumy 4 999 korun českých.


Chceš si půjčit? Klikni pro žádost.