SIM půjčka

Trh mikropůjček se stále rozrůstá o nové a nové poskytovatele, které tak doplňují velké hráče na trhu. Jedním z příkladů může být také společnost sim půjčka s.r.o., která do stejného segmentu spadá a stejně jako řada ostatních nabízí podobné podmínky. Mezi ty patří:

  • Jednoduchá online žádost
  • Rychlé vyřízení do 10 minut
  • Bez složitého papírování a administrativy
  • Bez dokládání příjmů a bez ručení

Kolik lze u SIM půjčky získat?

Důležitým faktem této SIM půjčky je to, kolik nám jako žadatelům vlastně může nabídnout. Škála částek je v daném směru poměrně široká, jelikož začíná na rovných 500 Kč a končí na sumě až 10 000 Kč.

Samozřejmě jako klienti máte možnost zvolit si i konkrétní termín splatnosti. Tedy dobu, po kterou bude sim půjčka vaše. Tato doba se pohybuje v rozmezí jednoho dnes, přičemž maximální lhůta je 30 dní. Velkou výhodou v rámci termínu splatnosti je fakt, že si můžete půjčku až třikrát prodloužit celkem o 45 dní. Nutno ale dodat, že dané prodloužení se neobejde bez poplatku.

Náš tip: Nevíte kde půjčí opravdu všem? Podívejte se na srovnání půjček.

SIM půjčka z pohodlí domova

Zůstaneme-li u samotných výhod této půjčky, potom je třeba říci, že vyřízení je realizováno online, tedy z pohodlí domova každého žadatele. Ten se tak za několik minut může dozvědět výsledek samotného schvalovacího procesu.

Ten je rychlý a navíc benevolentní i proto, že není prověřována historie klientů a tedy, že se SIM půjčka bez registru obejde, stejně jako se obejde bez nutnosti potvrzení o příjmu. To jasně vede k tomu, že si o peníze může zažádat téměř každý.

Půjčka láká i na pozitivní reference

Samozřejmě kvalitní půjčku poznáme i podle recenzí a referencí. Zde hraje roli celkový přístup k zákazníkovi, ale také transparentní podmínky nebo nízké úroky. I v tomto směru SIM půjčka zaručeně nezklame. Ostatně to dokládají i pozitivní ohlasy těch, kteří požádali online, nebo navštívili pražskou pobočku společnosti.