Společnost AsisTeam s.r.o. nabízí výhodné krátkodobé nebankovní půjčky a úvěry. Takové půjčky jsou navíc bezúčelové, nemusíte tedy dokládat účel, pro který si chcete peníze půjčit, ani předem, ani poté, co vám peníze budou zaslány na váš bankovní účet. Takovéto nebankovní půjčky vám mohou navíc pomoci vyřešit vaše stávající půjčky, a to jak hypotéky, kontokorenty nebo také kreditní karty. A to nejen samostatně, ale v libovolné kombinaci. Pomocí krátkodobé nebankovní půjčky a úvěru můžete své stávající závazky buď refinancovat nebo konsolidovat. Ve výsledku tak ušetříte nemalé finanční prostředky, které budete moci investovat do sebe, nikoli do předražených půjček a přemrštěných měsíčních splátek.

Krátkodobé nebankovní půjčky a úvěry lze poptávat u společnosti AsisTeam s.r.o. hned několika způsoby – o půjčku můžete žádat osobně, ale také přes on-line formulář na webových stránkách společnosti. Díky tomu, že AsisTeam s.r.o. je přímým poskytovatelem nebankovních úvěrů a je již dlouhodobě etablován, můžete mít peníze na svém účtu již do deseti dnů. Ideálně tedy ještě dříve. Nebankovní půjčky jsou touto společností nabízené vždy za výhodných, férových a transparentních podmínek. Žádné nepatrné poznámky pod čarou, žádné dodatky s nejasným výkladem, kterými byste se zavázali k něčemu, čemu vlastně nerozumíte, nebo co nechcete. Veškeré písemnosti jsou jasné a přehledné. A pokud byste čemukoli nerozuměli, můžete se kdykoli na cokoli zeptat. Zástupci společnosti AsisTeam s.r.o. jsou vám kdykoli k dispozici a vše vám rádi zodpovědí a vysvětlí.

Za jakých podmínek tedy společnost AsisTeam s.r.o. nabízí krátkodobé nebankovní půjčky a úvěry? Jak již bylo výše zmíněno, tyto půjčky jsou bezúčelové, také jsou poskytovány bez nahlížení do registrů a bez jakýchkoli poplatků předem. Lze je uzavírat osobně na pobočce, nebo on-line prostřednictvím webového rozhraní, aniž byste museli zvednout paty od svého počítače.