Informace o půjčce:

  • Půjčka: 1 000 Kč až 12 500 Kč
  • 1. půjčka: 1 000 Kč až 4 500 Kč
  • Splatnost: od 1 do 30 dní
  • Registrační poplatek 1 Kč: ano

Výhody ViaSMS půjčky:


Zažádat o Kredito24.cz půjčku právě teď


Kredito24 Česká republika s.r.o. je česká společnost s kořeny zapuštěnými v Německu, která poskytuje rychlé bezhotovostní půjčky v rozmezí 1 000 – 12 500 Kč. Zažádat může každý občan České Republiky při dovršení věku 18ti let. Splatnost půjčky je nastavena na 1 až 30 dní.

Logo Kredito24.cz

Bezhotovostní půjčka Kredito24.cz

Potřebujete si rychle půjčit peníze do výplaty? Potřebujete zaplatit opravu ledničky, ale na vašem účtu vám již nezbývají žádné volné finanční prostředky? Pak vyzkoušejte bezúčelovou a bezhotovostní půjčku Kredito24. Jako nový zákazník si můžete napoprvé půjčit 4 500 Kč, podruhé 7 000 Kč až k dovršení maximální výše 12 500 Kč. Půjčka se vyřizuje online prostřednictvím internetu.

Kredito24 je půjčka kterou můžete získat bez dokládání příjmu a to i v případě, že jste vedeni v registru dlužníků.

Velkou výhodou Kredito24 online půjčky je, že peníze můžete získat do 15ti minut od žádosti. Jakmile ji totiž zašlete, téměř obratem jste vyrozuměni o schválení či zamítnutí půjčky a to navíc non-stop. Nezáleží, zda žádáte o víkendu nebo v den svátku, Kredito 24 funguje stále.

Jaké jsou zkušenosti ostatních žadatelů?

Zkušenosti a recenze ostatních lidí se liší, ale vesměs si služby Kredito24 lidé chválí. Pokud totiž poctivě splácíte a dodržujete podmínky smlouvy, jedná se o bezproblémovou společnost, která vám dá dokonce první půjčku zcela zdarma (v případě, že ji splatíte do 7 dní) a umožní ji zdarma i předčasně splatit.

Je půjčka Kredito24 podvod?

Na internetu se lidé ptají, zda je půjčka Kredito24 podvod. Není. Pokud dodržíte platné podmínky smlouvy a pravidelné splácení, nic vám nehrozí. Předem víte, jaký poplatek za půjčení zaplatíte.

[taq_review]

Jak probíhá žádost o půjčku?

Žádost o půjčku vyplníte online na oficiálních stránkách společnosti. Zde vyplníte pravdivé údaje o své osobě a v případě schválení online půjčky dle pokynů odešlete registrační poplatek ve výši 1 Kč z bankovního účtu žadatele. Peníze vám dorazí dle banky už do 15ti minut.

Pokud si půjčíte u Kredito24 více jak 4 999 Kč, musíte podepsat tzv. rámcovou smlouvu. Ta je vám zaslána poštou v obálce. Originál musíte zaslat poštou zpět společnosti.

Reprezentativní příklad:

Výše půjčky Kredito24 činí 2 510 Kč. Půjčka je splatná na 14 dní. Poplatek za poskytnutí půjčky činí 376 Kč. Celkem tedy musíte k datu splatnosti převést na účet finanční společnosti 2 886 Kč. Jeli-to vaše první půjčka, kterou splatíte do 7 dnů od data půjčení, neplatíte žádný poplatek.. Zaplatíte tedy pouze vypůjčených 2 510 Kč.

Zažádat o Kredito24.cz půjčku právě teď