Potřebujete si na krátkou dobu půjčit peníze na zaplacení zvláštních nebo neočekávaných výdajů? Pomůže vám sms půjčka bez 1 Kč. Ta umožňuje půjčit si částku až 10 000 Kč (liší se dle poskytovatele) bez nutnosti zasílat tzv. registrační poplatek ve výši jedné koruny z čísla účtu žadatele.

Registrační poplatek ve výši 1 Kč slouží k ověření čísla účtu žadatele, což některé společnosti vyžadují a celkově to prodlužuje rychlost poskytnutí půjčky.


Požádat o sms půjčku bez 1 Kč teď


SMS půjčka – moderní finanční úvěr

SMS půjčka je moderní a především velmi rychlý nástroj, jak si půjčit peníze. Dříve stačilo zaslat sms zprávu, dnes již agenda plně přešla pod online žádosti na internet, čímž se jednoduchost a především rychlost žádostí ještě zvýšila.

Tuto půjčku vyhledávají zejména lidé ve věku 20 až 45 let, kteří si tak rádi přilepšují před výplatou nebo potřebují zaplatit nečekané výdaje na které už nezbyli peníze. Tito lidé také vědí, že půjčku do 15 či 30 dní dokážou lehce splatit.

SMS půjčka bez 1 Kč nabízí žadatelům peníze téměř ihned od několika minut na účtu a to v případě, že máte bankovní účet vedený u některé z poboček poskytovatele. V jiném případě je třeba čekat cca 1-2 pracovní dny, než peníze dorazí.

Jak získat půjčku?

Stačí u námi vytipovaných firem vyplnit formulář s žádostí o půjčku. Vyplnění vám zabere jen několik málo minut. O zamítnutí nebo schválení půjčky budete informováni do pár minut a to buď SMS zprávou nebo telefonicky.

Kdo mi poskytne půjčku bez 1 Kč?

Poskytovatelů, kteří vám poskytnou sms půjčku bez 1 Kč je celá řada, pojďme si představit ty nejznámější prověřené firmy v oboru.

Ferratum

Společnost Ferratum působí hned ve 20ti zemích světa a poskytuje malé půjčky do výše 10 000 Kč. Nový zákazník může požádat o sms půjčku do výše 3 000 Kč, kterou musí splatit do 15 dní. Žádost o půjčku naleznete zde.

CreditOn

Ani půjčka od CreditOn nevyžaduje zaslání registračního poplatku ve výši 1 Kč. Půjčit si můžete jako nový zákazník až 4 000 Kč se splatností od 1 do 30 dní. Firma nevyžaduje potvrzení o příjmu, ale nahlíží do registru dlužníků. Online žádost ZDE.

Perfect-Money.cz

Perfect-Money.cz je celkem zajímavá společnost, která vám poskytne první půjčku zcela zdarma a to až do výše 3 000 Kč. Půjčka je bez poplatku 1 Kč. V případě, že nebudete moci půjčku splatit do daného termínu můžete si splatnost přes administraci prodloužit o 14 dní. Online žádost ZDE.


Požádat o sms půjčku bez 1 Kč teď