Konsolidace půjček umožňuje klientům sloučit všechny úvěry do jediné půjčky a to pod jediného věřitele. V praxi to pak vypadá tak, že místo několika splátek různým bankovních i nebankovním společnostem platíte měsíčně určenou splátku pouze jedinému věřiteli, který se na sebe převzal zodpovědnost za vaše úvěry u jiných společností.

Jaké to má výhody?

Každý měsíc zaplatíte méně, než pokud by jste platily všechny vaše úvěry. Ano doba splácení se může natáhnout o pár měsíců či let, ale rapidně ulehčí vašemu napjatému každoměsíčnímu rozpočtu. Mimo to lze konsolidaci půjček předčasně splatit, snížit úroky, odložit splácení a těšit se můžete z dalších bonusů a výhod.

Kdo poskytuje nejvýhodnější konsolidaci půjček?

Poskytovatelů konsolidace půjček a úvěrů je velké množství. Jmenujme například bankovních společnosti GE Money, Air Bank, Unicredit Bank či Česká Spořitelna a také ty nebankovních společnosti, mezi které patří například Home Credit či Cetelem.

Právě konsolidace půjček Home Credit patří podle nás k těm nejvýhodnějším. Sloučit si tu můžete půjčky až do výše 300 000 Kč. Podmínkou je trvalý pobyt na území České Republiky a věk vyšší jak 18 let. Musíte být také zaměstnaní nebo být podnikatelem.

Home Credit je společnost založená v roce 1997 a působící v několika státech Evropy. Během své více jak 15ti leté existence využilo služeb Home Credit tisíce českých domácností. Firma poskytuje nejen konsolidaci půjček, ale také spotřebitelské úvěry.

Co mi umožní nejvýhodnější konsolidace půjček?

Ta nejvýhodnější konsolidace půjček by vám měla snížit měsíční úvěrové splátky až o 61%. Znovu se vydáme do praxe:

Pokud splácíte úvěry za notebook, pračku, hotovostní půjčky a ještě za čerpání kreditní karty zaplatíte měsíčně například 4 330 Kč. S nejvýhodnější konsolidací půjček budete měsíčně splácet 1 900 Kč. Měsíčně tak vašemu rozpočtu ušetříte 56 %.


Požádat nezávazně o konsolidaci půjček