Dnes si představíme poskytovatele rychlé půjčky s názvem Půjčka7.cz. Tuto půjčku poskytuje společnost Kontex Trade International s.r.o. se sídlem na Praze 4.

Máte-li problém se penězi a potřebujete-li si rychle a jednoduše půjčit až 5 000 Kč na cokoliv, nyní máte možnost. Peníze můžete mít na svém účtu již do 15ti minut, tedy téměř ihned a to velmi jednoduše.

 


logo pujcka7.cz

Chci tuto půjčku od Půjčka7.cz


Shrnutí půjčky:

 • Půjčka 1 000 – 5 000 Kč
 • Věková hranice 21+
 • Půjčka7.cz kontroluje registru dlužníků
 • Půjčka 7 vyžaduje zaslání ověřovacího poplatku
 • Není vyžadováno potvrzení o příjmu.

Informace o půjčce:

U půjčka7.cz si můžete vzít úvěr v rozmezí 1 000 až 5 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 28 dní. Čím déle času potřebujete na splacení půjčky, tím vyšší poplatek nakonec zaplatíte. Termín splatnosti půjčky si můžete nakonec ještě prodloužit, stojí to menší poplatek, který naleznete v ceníku.

Rychlá půjčka je vám zaslána do 15ti minut na váš bankovní účet, ze kterého jste ještě předtím odeslali registrační poplatek ve výši 1 Kč.

Ceník půjčky:

PůjčkaDoba spláceníSplatná částka 
2 000 Kč7 dní2 260 KčMám zájem
3 000 Kč14 dní3 495 KčMám zájem
4 000 Kč21 dní4 835 KčMám zájem
5 000 Kč28 dní6 370 KčMám zájem

Ukázkový ceník. Vždy si prosím překontrolujte ceny za půjčku na oficiálních stránkách, protože není v našich silách neustále tento tabulkový ceník kontrolovat.

Výhody půjčky:

 • Peníze můžete mít na účtu do 15ti minut
 • Půjčka na cokoliv
 • Není vyžadováno potvrzení o příjmu

Jak získat půjčku:

 1. Registrujte se na stránkách www.pujčka7.cz.
 2. Přihlaste se a změňte si heslo
 3. Klikněte na žádost o půjčku a vyberte si variantu
 4. Vše potvrďte stisknutím tlačítka „Potvrdit“.

Podmínky získání půjčky:

Půjčka 7 je určena pro fyzické osoby ve věku 21 a více let s pravidelným příjmem (musíte být například zaměstnanec nebo živnostník) a pouze pro občany České Republiky. Aby jste mohli půjčku získat nesmíte mít žádné dluhy (společnost nahlíží do registru dlužníků) a také musíte vlastnit bankovní účet.

Rychlou půjčku od Půjčka 7 cz si můžete vzít bezúčelně, tzn. že ji můžete použít na cokoliv vás napadne. Svoje peníze můžete mít na svém účtu už do 15 minut od podání žádosti. Vše navíc vyřídíte online přes internet z pohodlí domova.

Aby jste měli peníze do 15ti minut na účtu, musíte o půjčku zažádat v pracovní době od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00. Žádosti o půjčku z víkendů jsou vyřízeny v nejbližší pracovní den.


Chci tuto půjčku od Půjčka7.cz