Do další výplaty je ještě daleko, ale nutně potřebujete větší obnos peněz, který byste hned příští měsíc vrátili? Nově si můžete rychle půjčit klidně až 10000 nebo i 15000 korun. A to snadno, bez papírování a bez zdržování.

Pro koho je půjčka před výplatou 10 000 novinka, měl by zbystřit. Existuje totiž hned několik společností, které ji nabízejí – a dají vám klidně ještě víc. Protože půjčka před výplatou novinka v žádném případě není, zato takto vysoká je něco neobvyklého, co stojí za to využít.

Ferratum či Kredito24

Komu nezbývá dost peněz do další výplaty, může si běžně půjčit u nebankovních společností nižší částku, obvykle do 5 000 korun. Doba splatnosti bývá až měsíc a peníze máte na účtě během pár minut. Je ovšem třeba počítat, že se za tuto službu účtují vyšší poplatky. Ale co když potřebujete víc než pár tisíc korun? Využít je možné třeba společnosti Ferratum, která nabízí úvěr až 10000 korun na 45 dní. U té půjčka před výplatou 10 000 novinka není, zato jinde ji nemají.

Žádost o půjčku Ferratum zde


Další společností, která nabízí vyšší částku, je Kredito24, kde je půjčka před výplatou 15 000 novinka. Doba splatnosti je maximálně 30 dnů a peníze máte na účtě už do 15 minut od schválení žádosti. Případně můžete vyzkoušet společnost Zaplo, která vám také půjčí obratem, a to až 12 500 korun – a peníze máte taktéž do 15 minut.

Žádost o půjčku Kredito24 zde


Náš tip: Ferratum půjčka až 10000 Kč pro stálé klienty.

Jen pro věrné zákazníky

Vysoké úvěry znějí slibně. Je ale třeba vědět, že půjčka před výplatou 15 000 je sice novinka, ale jen pro stálé zákazníky dané společnosti – běžnou praxí totiž je, že napoprvé si můžete půjčit nanejvýš okolo 5 000 korun. A čím častěji si berete úvěry, tím vyšší částku máte k dispozici. Při správném splácení se tak můžete dostat na již zmiňované maximální částky. Kdo se ale omešká se splátkou nebo bude mít jiné problémy, nikdy si tolik půjčit nemůže.