Ferratum půjčka je pokroková krátkodobá půjčka, která vám umožní najít řešení v případě, že potřebujete rychle a pohodlně menší finanční obnos. Ten můžete následně využít na cokoliv. Jako stálý klient si můžete půjčit až 10 000 Kč na dobu 30 dní. Kolik si a na jak dlouho půjčíte záleží ale pouze na vás.


Žádost o půjčku Ferratum


Stálý klienti využívají půjčky společnosti Ferratum k tomu, aby si obstarali pár tisíc korun před výplatou nebo třeba na řešení náhlých finančních situací. Tito klienti přitom vědí, že žádat bankovní společnosti je marné. Sáhnou tedy po sice dražších nebankovních úvěrech, ale s čistým vědomím toho, že dokáží půjčku řádně a včas splácet.

Logo společnosti Ferratum.cz

Stálý klient Ferratum mají výhody

Jako stálý klient si můžete u Ferratum zažádat o půjčku až o 10 000 Kč (nový klienti pouze o 3 000 Kč) se splatností až 30 dnů. Tou největší výhodou je ovšem fakt, že své peníze můžete mít už za 15 minut od schválení půjčky na vašem účtu. Je to dáno tím, že vaše adresa i bankovní účet již byli ověřeny první půjčkou a tato administrativa odpadá. U Ferratum rychlé půjčky tak může stálý klient na své věrnosti jen vydělat.

Podmínky půjčky

Aby jste mohli zažádat o půjčku Ferratum nemusíte mít ručitele, nemusíte dokládat vaše příjmy a firma nenahlíží do registru dlužníků. Půjčit si můžete dokonce i v případě, že jste nezaměstnaní nebo na mateřské dovolené. Dá se tak říci, že jedinou podmínkou pro schválení žádosti je trvalé bydliště v ČR a také splacené všechny závazky vůči firmě.

O Ferratum

Společnost Ferratum poskytuje půjčku ve více než 20 zemích světa a spadá pod finanční skupinu Ferratum Group ve které působí téměř 300 finančních poradců. Půjčku v maximální výši můžete získat až na 30 dní a to v případě, že jste stálý klient. Pokud si půjčujete od Feratum poprvé, můžete získat maximálně 3 tisíce korun na 15 dní.


Žádost o půjčku Ferratum