Logo AASA půjčky Dostat se do finančních problémů nemusí být nic neobvyklého. Vzhledem k nízkým výplatám nemá mnoho lidí našetřeno dostatek peněz pro případ nečekaných výdajů. A právě těm však může pomoci AASA czech půjčka.

Ta má jasně daná pravidla a částky, které si lze půjčit. Začínají na hodnotě 5 000 Kč a končí na 20 000 Kč. Zažádat může každý, kdo splňuje věkovou hranici, která je 20 – 70 let. Navíc aasa půjčka nepůjčí nikomu, kdo je uvedený v registrech dlužníků. To z něho totiž dělá potenciálně problémového klienta. A ač se tyto požadavky mohou zdát v porovnání s konkurencí náročné, mají svůj účel.


Zažádat o AASA půjčku právě teď


Shrnutí půjčky

  • Půjčka 5 000 – 20 000 Kč
  • Věková hranice 20 – 70 let
  • Splatnost: 6 až 12 měsíců
  • Vyřízení půjčky do 3 dnů
  • Mezinárodní firma fungující mimo jiné v Polsku či Estonsku.
  • Moderní společnost s osobním přístupem a nízkými poplatky
  • Vyřízení AASA půjčky online

Reprezentativní příklady:

PůjčkaDoba spláceníVýše splátky 
10 000 Kč12 měsíců1 303 KčMám zájem
15 000 Kč12 měsíců1 762 KčMám zájem
20 000 Kč12 měsíců2 222 KčMám zájem

* Toto je pouze přibližná výše měsíční splátky, přesná částka bude uvedena ve smlouvě o úvěru.

Nízký úrok

Právě eliminování problémových klientů vede i k eliminaci případných nesplacených úvěrů. Proto není nutné nastavovat vysoké úrokové sazby, a lze je držet na naprostém minimu. Úrok totiž u poskytované aasa půjčky činí rovných 9 procent, což je nabídka, která určitě nenajde konkurenci. Splatnost si lze přitom zvolit v rozmezí 6 – 12měsíců. A jak dokládají samotné zkušenosti lidí, kteří tyto půjčku využili, tak vesměs chválí také jasné a transparentní podmínky, kdy je vždy jasné, kolik je nutné následně vrátit, nebo jak velká je měsíční splátka.

Rychlá žádost i vyřízení

Samotná půjčka se chlubí také rychlou žádostí, kdy lze vše učinit online, a na žádost samozřejmě navazuje také rychlé vyřízení dané půjčky, se kterým souvisí také to nejdůležitější, a to poskytnutí požadovaných peněz.

Jak uvádějí některé diskuse, lidé si pochvalují, jak rychle jim byla zaslána smlouva a jak rychle bylo vše vyřízeno. Totéž lze říci i o kontaktu samotným konzultantem dané společnosti.

Lze tak shrnout, že jenom těžko byste hledali půjčku a společnost, která dokáže kombinovat výhodné podmínky, rychlé vyřízení a kvalitní a pozitivní recenze od těch, kteří ji využili. Pokud tedy peníze potřebujete, je půjčka AASA Czech rozhodně dobrou volbou.


Zažádat o AASA půjčku právě teď