Zimní lyžovačka se blíží. Nezapomeňte na cestovní pojištění na hory.

Také milujete zimní sporty? Potom jistě i vy víte, že pomalu ale jistě nastane doba, kdy budete moci vyrazit. Samozřejmě ačkoliv u nás je třeba si na sníh ještě počkat, Alpy jsou v tomto ohledu volbou, která nezklame ani na podzim.


Porovnat nabídky cestovního pojištění na hory


V tomto případě je ale třeba myslet na své zdraví a uzavřít cestovní pojištění na hory. Jedině tak si totiž můžete být stoprocentně jisti, že pokud přijdete k úrazu, nebudete muset platit jakékoliv zdravotní výlohy, jelikož vše za vás zaplatí vaše pojišťovna.

A právě to je samozřejmě ten hlavní důvod, proč mít cestovní pojištění do hor. Není nic neobvyklého, že platby za zdravotní péči mohou dosáhnout hodnot i několika desítek nebo stovek tisíc, a tak je lepší být připraven a nechat platby na pojišťovně.

Pojistěte se na hory i proti dalším rizikům

Ačkoliv právě váš úraz může být tím nejběžnějším, co se může stát, rozhodně to nemusí být nutně to jediné. S čím může cestovní pojištění do hor také souviset, to je například pojištění vaší odpovědnosti.

Na přeplněných sjezdovkách se může snadno stát, že svou neopatrností někoho zraníte. A i v takových případech je dobré mít pojistku uzavřenu, jelikož případné odškodnění a náklady na rekonvalescenci bude hradit také pojišťovna.

Sponzorem článku je: Dovolená na horách

Myslet je ale vhodné i na svá zavazadla, především potom vaše vybavení. I ta mohou být součástí pojistky, a tak jsou v případě krádeže proplacena.

hory2

Ceny pojistek jsou minimální

Ačkoliv může být pojistka pro někoho dalším výdajem spojeným s cestou, rozhodně je třeba říci, že vyjde doslova na pár korun. A proto by cestovní pojištění na hory neměl podceňovat skutečně nikdo. Pár desítek nebo stovek korun ušetřených na pojistce totiž může znamenat obrovské výdaje, ve výši desítek nebo stovek tisíc, které budete muset platit právě vy. A vystavit se této velmi nepříjemné situaci zcela určitě nechce nikdo z nás.

Pokud se chcete pojistit online, můžete tak učinit vyplněním formuláře níže. Ten vám zajistí srovnání pojistek od několika pojišťoven. Vy si jen vyberete tu, která vám nejvíce vyhovuje a splňuje vaše požadavky.


Porovnat nabídky cestovního pojištění na hory