Home Kredit půjčka nabízí až 150 000 korun na 7 let s možností získání části úroků nazpět. Od této zavedené společnosti jde o nabídku spotřebitelského úvěru, který může být využit na cokoliv si žadatel o půjčku usmyslí, jde totiž o neúčelovou půjčku, takže není třeba vůbec nic k účelu vynaložení prostředků dokládat.

I samotná žádost a vyřízení půjčky je velice rychlé, bez zbytečného papírování a prakticky každý občan naší země starší 18 let má šanci tuto půjčku získat.


Chci si půjčit od společnosti Home Credit


Parametry půjčky

Home Kredit nabízí tento druh půjček od 10 000 do 150 000 korun. Splatnost si může sám žadatel zvolit podle svých potřeb, finančních možností a částečně se také odvíjí od velikosti půjčky. Volit je možné od 12 do 84 měsíců.

Důležité je si navíc uvědomit, že vám kalkulačka Home Kredit přesně spočítá velikost splátky, když zvolíte cílovou půjčenou sumu a počet měsíců. Nebo můžete kalkulačku využít při zadání velikosti splátky a půjčené částky, a vyjde vám zhruba počet měsíců, po které budete půjčku splácet.

Homecredit.cz - logo

Proč volit tento druh půjčky

Home Kredit, přesněji Home Credit, je společnost nabízející rychlé půjčky po celém světě. Díky tomu, že má výrazné zastoupení i v naší zemi, je možné vidět vysokou míru variability a snaha nabídnout půjčku přesně podle požadavků zájemců. Při této půjčce neplatíte předem žádné poplatky a společnost vám dokonce nabízí pojištění výdajů pro případ, že nebudete moci v nějaké fázi svého úvěru tuto půjčku splácet.

Jde o mimořádně výhodnou pojistku pro případ ztráty zaměstnání, nemoci nebo jiných událostí, které vám nedovolí řádně splácet svou půjčku. Navíc je půjčka velice variabilní, můžete měnit nebo odkládat splátky přesně podle vaší aktuální finanční situace. Home Credit zde nabízí opravdu dobrou půjčku s nadstandardními podmínkami.


Chci si půjčit od společnosti Home Credit