Bankerat .czPůjčit si dnes můžeme nejenom u bank nebo nebankovních společností, ale lze to také v soukromém sektoru. V rámci něj můžeme využít peněz, které nám poskytnou soukromé osoby, které tak touto formou své finance zhodnocují.

Stejně tak je ale můžeme zhodnotit i my. Stačí využít službu k tomu určenou, kterou je Bankerat. Unikátní platforma, která spadá do segmentu takzvaných P2P půjček a která spojuje žadatele o půjčky a osoby, které jim budou chtít půjčit.

Lepší podmínky pro žadatele o půjčku u Bankerat

Pokud jste v roli žadatele, potom mějte na paměti, že můžete díky této možnosti získat často výhodnější online půjčky, než v bance. Celý proces je přitom velmi jednoduchý, jelikož si zadáte žádost, tedy svým způsobem poptávku v rámci systému Bankerat. Následně se daná poptávka dostane investorům, tedy k poskytovatelům, kteří vám pošlou své nabídky.

Samozřejmostí je, že si z nich budete moci vybrat, jací investoři pro vás budou ti správní a jaké raději odmítnete. Výsledná volba je samozřejmě čistě na vás a nejste nijak tlačeni do toho, že musíte na určitou nabídku kývnout.

Dobré zhodnocení financí

Pokud jste na druhé straně, v pozici člověka co má peníze a chce je poskytnout, máte možnost vybírat z konkrétních žádostí, tedy poptávek a nabídnout požadované peníze nebo jejich část. Můžete tak jít do rizika, ale stejně tak nabízet jenom u nabídek s vysokou mírou prověření klienta – příjem a registry, díky čemuž eliminujete případný úvěrový podvod. A jelikož je Bankerat aktuálně největším poskytovatelem v segmentu P2P půjček, budete míz z čeho vybírat.

Bezpečnost u Bankerat.cz na prvním místě

Ačkoliv je celý systém pouze platformou, můžete si být jisti, že vše je perfektně zabezpečeno, což dokazují také četné recenze na autoslužbu. Inspiraci samozřejmě našla v zahraničí, kde není skutečně nic ojedinělého a online půjčky využívá stále více lidí. Vědí totiž, že soukromý investor půjčí vždy levněji, než samotná banka.