Banky a spořitelny nabízí poměrně velkou škálu co se úvěrů a hypoték týče. Potíž ale nastává v okamžiku, kdy se dostanete do registru neplatičů. Přitom vůbec nemusíte být tím, kdo nechce splácet, nebo nemá měsíc co měsíc na splátku. Do registru se můžeme dostat kvůli maličkosti, jako je např. neuhrazená pokuta za to, že jsme u sebe neměli měsíční jízdenku MHD, pozdně uhrazená faktura za telefon atd. Cesta do bank je vám rázem uzavřena.

Jestliže i vy jste se ocitli v této situaci, pomoci vám mohou půjčky bez registru. Jejich výška je různá, stejně tak délku splácení si zvolíte dle svých finančních možností a peníze, které nutně potřebujete, budete mít během chvíle na svém bankovním účtu.

Kvalitní nebankovní společnosti

Dříve platilo, že nebankovní společnosti nabízely nevýhodné produkty s vysokou roční procentní sazbou nákladů. Dnes ale najdete nebankovní firmy, jež se svojí nabídkou právem srovnávají s bankami. Přitom nelpí na dlouhém prokazování příjmů, nenahlíží do registrů, nemusíte vyřizovat ručitele či zástavu, díky čemuž získáte nebankovní půjčky ihned. A právě to oceníte v okamžiku, kdy řešíte chybějící peníze do výplaty, potřebujete urychleně zaplatit za opravu vozidla a jiné.

O úvěr můžete požádat z pohodlí domova online, vyplnění žádosti je jednoduché, rychlé a po jejím odeslání se s vámi daná nebankovní společnost spojí velmi rychle, vyrozumí vás o výsledku posouzení žádosti a peníze vám odešle na účet.

Překážkou nemusí být ani to, že jste důchodce, žena na mateřské dovolené nebo student, i pro takové klienty jsou nabízeny různé druhy úvěrů.

Nestačí vám pár tisíc do výplaty?

I když potřebujete více, než je např. 5 000 Kč, nemusíte zoufat. Pomůže vám půjčka 40 000 Kč. Získáte ji bez spolužadatele, bez zástavy nemovitosti a vše vyřídíte online. To vše může trvat jen několik desítek minut a peníze poputují na váš účet. Rychlost a dostupnost jsou hlavními ukazateli, které zajímají žadatele o úvěr, a právě u této půjčky obojí najdete.

Netrapte se chybějícími penězi, nebankovní společnosti nabízí množství produktů, z nichž si zajisté vyberete, ať už potřebujete menší nebo větší částku peněz.