Japonská půjčka Zdánlivě novinka na trhu „krátkodobých půjček před výplatou“ má na svém kontě již kolem 70 000 000 půjčených korun. Dříve známá jako Click Credit, nyní od července 2015 Japonská půjčka od společnosti Click Credit s.r.o., nabízí velmi výhodné a zdá se, že i férové půjčky.

Při prvním půjčení si můžete zažádat maximálně o 4 999 Kč a není třeba dokládat ani potvrzení o příjmu. Po splacení této první půjčky můžete žádat až o 15 000 Kč. Tentokrát už si může společnost potvrzení vyžádat. Zda nahlíží do registrů se na jejich webu nedočtete. Uvádí, že je to individuální při posuzování každé jednotlivé žádosti.


Klikni pro žádost o Japonskou půjčku


Poplatky Japonské půjčky

Velmi sympatické jsou poplatky. Pokud si půjčíte peníze se splatností do 14 dní, máte půjčku zcela zdarma. Se splatností do 30 dní již sice poplatek platíte, ale je to jen 33 Kč za každou půjčenou tisícovku.

Pokud nebudete moct v termínu Japonskou půjčku splatit, můžete si ji prodloužit. K podmínkám prodloužení patří uhradit alespoň 20% dlužné částky a poplatek 49 Kč. Prodloužit můžete o 30 dní, a to až do celkové doby 6 měsíců.

Pokud neuhradíte půjčku včas ani si ji řádně neprodloužíte, společnost vám naúčtuje poplatek ve výši 79 Kč za každou dlužnou tisícikorunu. Maximálně však 799 Kč a nejvýše 3x po sobě.

U Japonské půjčky navíc můžete často narazit na nějakou mimořádnou akci na nižší cenu.

Další výhody

  • Japonská půjčka nabízí rychlý schvalovací proces i odeslání peněz.
  • Jako největší výhodu, snad větší a důležitější než nízké poplatky, vidím absenci rozhodčí doložky. Nemusíte se tedy bát žádných podrazů. A když, tak je můžete řešit soudně, a ne najatým rozhodcem.
  • Společnost má také řadu ocenění pro férové půjčky s nízkými poplatky.

Náš tip: Japonská půjčka na webu Kdepujcit.cz

Nevýhody

  • K nevýhodám bychom mohli zařadit fakt, že půjčenou částku nelze navyšovat a můžete mít maximálně jednu aktivní půjčku. Pokud vám tedy půjčené peníze nestačí, není možné si zažádat o navýšení. Musíte nejprve půjčku splatit a teprve poté můžete žádat o další.

Klikni pro žádost o Japonskou půjčku


A co další mikro půjčky?

Některé jsou opravdu velmi drahé, někde zaplatíte při půjčce 5 000 Kč na 30 dnů poplatek více než 2000 Kč. To už není moc výhodné.. Vyzkoušeli jsme ještě půjčku MicroCredit, tato rychlá půjčka do 5000 Kč nás velmi mile překvapila doporučujeme také vyzkoušet. Žádost o ni není závazná a máte velkou šanci získat půjčku s 0% úrokem.