Půjčka Click Credit

Tento typ půjčky spadá do segmentu takzvaných půjček před výplatou, tedy takových, které se specializují na nabídku menších částek s kratším datem splatnosti. Konkrétně půjčka Click Credit může nabídnout sumu od 1 000 Kč, až po částku 4 999 Kč. Ta je následně kombinována s termínem splatnosti, který je pevně dán, a to ve lhůtě 30 kalendářních dní.


Požádej o půjčku ClickCredit zde


Samozřejmostí je možnost online žádosti, kdy Click Credit daný požadavek schválí již do 60 vteřin a následně jsou peníze odeslány na bankovní účet žadatele do 1 hodiny. A to díky automatickému procesu, v rámci kterého není třeba nikam chodit, ani není třeba žádných papírových žádostí, smluv nebo dokumentů.

Vliv na rychlost má také to, že společnost Clickcredit využívá několik bankovních účtů, ze kterých peníze odesílá. Ze zkušenosti tak mohou být připsány i za několik málo vteřin od odeslání.

Jaké jsou podmínky pro získání Click Credit půjčky?

Stejně jako jiná půjčka, i půjčka Click Credit má samozřejmě podmínky získání. V tomto směru nejprve uveďme, co není třeba. Půjčka bez doložení příjmu, stejně jako není nutné ani nahlížení do registrů, nebo další složité ověřování či diskuse o vaší bonitě. A tak mezi jediné podmínky, které se k této půjčce vážou, patří jenom:

  • Plnoletost
  • Trvalé bydliště na území ČR
  • Platný doklad totožnosti
  • Peníze na cokoliv

Čím je půjčka Click Credit mimo jiné také charakteristická, je že peníze je možné využít na cokoliv, bez nutnosti dokládání, nebo bez omezování. V daném směru využívají žadatelé půjčku Clickcredit nejčastěji k řešení finančních problémů, ale logicky není problémem ani to, pokud využijí peníze skutečně na cokoliv – třeba nákup zboží a služeb.

S tím souvisí i to, že může být půjčka Click Credit také alternativou klasické půjčky, jelikož termín splatnosti lze i několikrát prodloužit. Na co je ale nutné myslet a dokládají to četné recenze, že prodloužení může být zpoplatněno.


Požádej o půjčku ClickCredit zde