Logo: Creditsor půjčka

Poměrně specifická možnost ve světě krátkodobých půjček je určitě půjčka Creditsor. Ta je charakteristická tím, že není přímým poskytovatelem, ale že je zprostředkovatelem v rámci více investorů. To ale nebrání, aby tato společnost neměla pevně danou nabídku, která vyplývá z toho, jaké požadavky, ale i zkušenosti lidé se segmentem půjček před výplatou mají.

V tomto směru tak Creditsor nabídne částky začínající na sumě 500 Kč, ze kterých se lze dostat na maximum, a to částku 4 500 Kč. Samozřejmě suma je kombinovatelná se splatností, která může být v rozmezí od 1 dne do 30 dní. V tomto se zkrátka půjčka Creditsor nevymyká standardům.


Potřebuješ půjčit? Požádej o půjčku zde.


Jaké jsou podmínky získání?

Hlavním krokem pro získání je samozřejmě splnění konkrétních podmínek. Ty nejsou nijak náročné a tak tím jediným, co je třeba, je tuzemské občanství, stálý příjem a věk v rozmezí 18 – 65 let.

Poslední povinností je také vlastnictví bankovního účtu. A to nejenom proto, že na něho Creditsor pošle požadované peníze, ale také pro nutnost ověřovacího poplatku. Má-li být recenze půjčky objektivní, je třeba zmínit, že ten společnost u prvních žadatelů vyžaduje, a to v rámci ověření.

Co naopak nevyžaduje, to je potvrzení o daném příjmu, nebo čistotu bankovních i nebankovních registrů. Stejně tak nevyžaduje ani účel doložení peněz.

Jaké jsou výhody?

Důležité je zmínit také výhody, které online půjčka Creditsor má. V první řadě je to určitě rychlost vyřízení, jelikož většinou lze mít půjčku ještě tentýž den. Dále je výhodou absence jakéhokoliv papírování s ohledem na případné smlouvy. Mimo to se společnost může pyšnit dalšími výhodami, jako je:

  • Možnost získat peníze bez zajištění
  • Nízké úrokové sazby
  • Vyřízení z pohodlí domova

A že vše výše uvedené platí, to potvrzují nejenom četné diskuze na internetu, ale i reference, jaké tato půjčka má. A jedna z nich zní takto: „Musím přiznat, že byl jsem skeptický, co se týká získávání peněz on-line, ale nakonec vše dopadlo velice dobře. Od teď budu i nadále používat služby on-line.


Potřebuješ půjčit? Požádej o půjčku zde.