Home Credit – společnost známá hlavně ve světě spotřebitelských úvěrů. Není to ale rozhodně jediná oblast, kterou se firma zabývá a která s financemi souvisí. Klientům, a to nejenom svým totiž nabídne také sloučení půjček. Tedy možnost, jak si mohou spojit své stávající úvěry do jednoho jediného. A to vše za poměrně příznivých a výhodných podmínek, které si nyní představíme.


Požádat nezávazně o konsolidaci půjček


Homecredit.cz - logo

Sloučit lze nejenom běžné půjčky

Ačkoliv se v souvislosti s daným finančním produktem mluví pouze o půjčkách jako takových, rozhodně nejsou to jediné, co sloučit lze. Ostatně to ukazuje i sloučení půjček kalkulačka, do které lze zadat také výši případných kontokorentů na bankovních účtech, ale i dluhy na kreditních kartách. I to tak může být spojeno v jeden finální úvěr.

A právě ona kalkulačka nám může přesně nastínit, jak moc pro nás bude výhodný – tedy o kolik méně budeme splácet a jak se sníží celkový úrok.

Náš tip: Sloučení půjček kalkulačka

Velké výhody spojené se splácením

S čím Home Credit také své klienty nadchne, to je jistě i několik dalších výhod, které může jeho sloučení půjček přinést. Pokud bychom měli být konkrétní, tak jednou z nich je určitě možnost nechat si splátku úvěru odložit, a to dokonce čtyřikrát. Stejně tak ale je umožněno, aby s ní mohl klient hýbat. A to jak směrem nahoru, tak samozřejmě směrem dolů. Další jistotou ale může být i pojistka, a to samozřejmě proti schopnosti splácet.

Usnadnění i z hlediska administrativy

Není to ale jenom úspora nebo snížení měsíčních splátek. Co totiž tato forma také přinese, to je zcela určitě i výrazné usnadnění celého splácení, které toto nejvýhodnější sloučení půjček přinese. Zatímco nyní jako klient splácíte i několik úvěrů samostatně, takto měsíčně zašlete jenom jednu jedinou splátku. A tím můžete mimo jiné ušetřit třeba také na bankovních poplatcích za jednotlivé položky na výpisu.


Požádat nezávazně o konsolidaci půjček