Spousta z nás se jednou dostanete do prekérní situace, kdy nevystačí s penězi do další výplaty. Ve svém okolí navíc nemá nikoho, kdo by jim zrovna půjčil. Jedinou možností je tak sáhnout po nebankovních půjčkách, které krátkodobě vyřeší vaši finanční nesnázi.


Zažádat o půjčku na složenku právě teď


Pokud navíc patříte mezi ty, kteří nedisponují bankovním účtem nebo nemohou z jakéhokoliv důvodu na bankovní účet přijímat peníze, i pro vás existuje řešení – půjčka na složenku.

Některé společnosti vám poskytnout půjčku online přímo do vašich rukou poštovní poukázkou (složenkou). Například u společnosti Ferratum musí takto peníze přijmout každý nový zákazník. Až poté je možné přijímat peníze na bankovních účet třeba do 30 minut od žádosti o půjčku.

Kdo mi půjčí peníze na složenku?

Společnost Ferratum poskytuje produkt s názvem SMS Ferratum půjčka, díky němuž si jako nový zákazník můžete půjčit až 3 000 Kč. Při opakované půjčce až 10 000 Kč.

Pokud navíc splníte podmínky splácení (doba splatnosti je až 31 dní) můžete získat půjčku na složenku zcela zdarma. Jedná se o akci, takže je možné, že v době čtení tohoto článku již nemusí platit. Proto doporučujeme pro jistotu sledovat oficiální stránky.

Půjčit si může každý občan starší 21 let až do maximálního věku 75 let s bydlištěm v České Republice. Aby jste si mohli vzít půjčku na složenku není třeba dokládat vaše příjmy, není třeba nahlížet do registru dlužníků ani není třeba ručitele.

Ferratum půjčka je vhodná do výplaty nebo třeba ženám na mateřské dovolené.

Půjčka na složenku vs. na účet

Pokud si vezmete půjčku na složenku budete muset na rozdíl od půjčky na účet déle čekat. Několik dní totiž zabere doručení složenky do vašich rukou. V případě bankovního účtu můžete mít peníze rychle již do 30 minut.


Zažádat o půjčku na složenku právě teď