Chystáte se do Maďarska? Nezapomeňte na pojistku

O tom, že v případě cesty do zahraničí je třeba speciální cestovní pojištění, rozhodně není třeba nijak diskutovat. V tomto směru se samozřejmě mohou jednotlivé země lišit, a to hlavně s ohledem na to, kde se nacházejí, nebo jaké je zde riziko případných problémů.

Pokud jsou země, kde není třeba mít žádný strach z něčeho netradičního, tak jednou z takových je i Maďarsko. A tak má cestovní pojištění do Maďarska několik výhod, které jako cestovatelé oceníte. Na ty má vliv také to, že je tato země stejně jako my členem Evropské unie a leží samozřejmě i na evropském kontinentu.

Základní pojistka vyjde doslova na pár korun

Velkou výhodou polohy a bezpečnosti Maďarska je tak to, že cena základní pojistky rozhodně není nijak drahá. Samozřejmě vše se následně odvíjí jak od konkrétní pojišťovny, tak samozřejmě také od toho, na kolik dní hodláte do země vycestovat.

Většinou samozřejmě platí, že ono základní cestovní pojištění do Maďarska obsahuje to nejdůležitější, jako je proplacení hospitalizace nebo ošetření, ale i případné transfery do jiných nemocnic, nebo také domů. Rozhodně to ale není jediná možnost, jakým způsobem se nechat pojistit. V tomto směru je variant o mnoho více.

Myslete na sebe i na svá zavazadla

Ideální možností je zvolit i takzvané připojištění, kdy k standardní variantě přidáte i vaše zavazadla. V tomto případě vám je proplacena škoda, která vznikne jak ztrátou na letišti, tak samozřejmě i jejich krádeží. Stejně tak ale můžete připojistit i sami sebe, a to na škody, které v této zemi způsobíte svou případnou nedbalostí. A to jak na zdraví, tak i na majetku. Nutno ale dodat, že stále mluvíme v rovinách, kdy se do země chystáte například za poznáním. Pokud plánujete náročnější a rizikovou sportovní aktivitu, jsou podmínky a hlavně ceny jiné, často vyšší.

Cestovní pojištění do Maďarska si můžete sjednat například díky tomuto formuláři od Sfinance.cz

Cestovní pojištění

Srovnejte nabídky pojištění své cesty, vyberte si a za pár minut vám vše pošleme e-mailem.


Spočítat

9 Kč