Vzhledem k nízkým výplatám má mnoho lidí velký problém ušetřit. A tak je jasné, že jakmile potřebují peníze, logicky sáhnou po půjčce. V tomto směru rozhodně neplatí, že by byly úvěry spojené s vysokou nevýhodností. Právě naopak. Ostatně to dokazuje také Essox půjčka, která se řadí mezi jedny z největších úvěrových poskytovatelů na našem trhu.

Mezi ty hlavní výhody, které klientům nabídne, patří jak nízký úrok, tak i široká škála možností toho, co si lze za získané peníze pořídit. Lze si je vypůjčit v souvislosti s koupí auta, koupí spotřebního zboží, ale stejně tak je lze získat i formou neúčelové hotovosti.

Hotovostní půjčka je nejoblíbenější

Je jasné, že právě hotovostní půjčka bývá v tomto směru nejvyhledávanější, a to z toho důvodu, že daní žadatelé nejsou nijak omezováni účelem. Mohou tak peníze použít skutečně na cokoliv, bez nutnosti to dokládat.

Důvodem obliby jsou ale i konkrétní úroky, které vám může spočítat Essox online půjčka kalkulačka. Ty se samozřejmě odvíjejí od délky splácení a celkové výše úroku. V porovnání s ostatními společnostmi se ale drží na minimech – nehledě na to, že lze využít i jednoprocentní slevy.

Náš tip: Půjčka Kredito24 recenze uživatelů

Jaké jsou hlavní parametry půjčky Essox?

Hlavní výhody jsme si již nastínili, a tak je nejvyšší čas na to zmínit, co vlastně dokáže zmíněná Essox půjčka nabídnout.

V první řadě to je vysoká částka, a to až 200 000 korun.

Navíc si může žadatel vybrat i různou dobu splácení, a to od šesti, do celkem 84 měsíců.

Vhodná je pro každého, bez ohledu na to, zda je zaměstnaný či podniká. Vše v souvislosti s půjčkou vyřídí Essox bezplatně, což je další pozitivum v tom, jak půjčku ještě více zvýhodnit.

A co je potřeba k vyřízení? Nic neobvyklého, jelikož stačí předložit pouze dva platné doklady totožnosti a potvrzení o měsíčním příjmu. Na jeho základě je poté posouzena požadovaná výše úvěru.

Pokud by vás rychlá půjčka Essox příliš nezaujala, vyzkoušejte například půjčku Kredito24.