Prodej ČEZ - logo

ČEZ je firmou, která je na našem trhu známá pro své dodávky elektřiny. Není to ale jediná oblast, ve které je možnost využívat její služby, jelikož stejně tak nabídne dodávku zemního plynu – na topení, na vaření, ale třeba i na ohřev vody. Plyn od ČEZ dnes navíc lze odebírat na jakémkoliv místě v republice. Přestup samozřejmě není nijak složitý a zdlouhavý. Navíc díky přestupu k jinému dodavateli získáte možnost mít jedno vyúčtování na obě důležité energie u vás doma.

Cena plynu je rozhodující

Hlavním důvodem, proč se pro odběr plynu rozhodnout, je zcela jistě cena. V tomto směru firma slibuje až desetiprocentní úsporu pro vaši domácnost. Navíc může být cena plynu ČEZ garantována, a to tak, že budete po celou dobu trvání smlouvy platit méně, než byste platili u vašeho stávajícího dodavatele. To vše v rámci té nejjednodušší a nejvyhledávanější služby, kterou je tarif. Ten také umožní snadnou kontrolu, nastavení nebo platby v rámci online systému.

Kalkulačka plynu od ČEZ vše spočítá

Důvody pro změnu dodavatele by měly být právě ty finanční. O tom, jak se tento dodavatel vyplatí, se před uzavřením smlouvy můžete přesvědčit i v online kalkulačce. Navíc cena plynu ČEZ má během prvního ruku další výhodu, a to takovou, že vám bude snížena o celých 5 procent. Dle modelových příkladů lze ušetřit třeba i částku 4 500 Kč ročně, což je poměrně dobrý důvod proto, udělat případnou změnu.

Na pobočku s plnou mocí nebo přes internet

Navíc takový přestup může být i zcela jednoduchý a pro vás bez práce. Stačí vyrazit na nejbližší kontaktní místo a podepsat plnou moc pro zastupování nebo využít kalkulačky plynu od ČEZ na internetu. Díky plné moci ČEZ vše vyřídí za vás – tedy podá výpověď u stávajícího dodavatele a zpracuje všechny administrativní požadavky. Plyn od ČEZ samozřejmě bude i nadále proudit stejnými rozvody ve stejné kvalitě, tudíž reálně změnu nepoznáte. A pokud vás v této souvislosti cokoliv zajímá, diskuse pod článkem je možností, jak se zeptat na jakýkoliv dotaz.