Potíže s minulou půjčkou, pozdě zaplacený doplatek za elektřinu nebo dluh u mobilního operátora. Na jednu stranu běžné situace, z té druhé problémy, které vás mohou dostat do registrů dlužníků. Řešení pro vás však nabídne půjčka bez registru. Kde půjčí tolik, kolik potřebujete a za výhodných podmínek? To jsme pro vás zjistili a zmapovali trh, abychom vám přinesli několik možností, jaké jako klienti máte.


Žádost o půjčku, kde vám půjčí


Ideální je si půjčky porovnat a zjistit kde si půjčit peníze

Samozřejmě základním krokem by mělo být porovnání konkrétních úvěrových společností. Můžete se tak zaměřit na částky, úroky, nebo délku splácení. Ideálním směrem je společnost Volsor, která je sice na našem trhu nováčkem, ale nabídne možnost vybrat si právě takovou půjčku, která se vám bude znát po všech směrech výhodná.

Nevíte kde si půjčit peníze? Srovnání půjček zde.

Vsaďte i na takzvané mikropůjčky

Pokud nepotřebujete nutně desetitisícové částky a bohatě vám stačí menší sumy – v řádech tisíců, rozhodně se vydejte ke společnosti Ferratum. Ta je průkopníkem v segmentu půjček před výplatou a nabídne možnost vyřízení online, nebo získání peněz do pár minut. Hledáte-li tedy produkt půjčka bez registru, kde půjčí i vám bez složitého prověřování, papírování nebo dokládání, určitě je to skvělá volba.

Vyberete si i u klasických nebankovních společností

Stejně tak ale můžete zamířit do klasického segmentu půjček, kdy lze žádat právě o částky v řádech desetitisíců, bez toho, abyste se báli, že se přijde na váš zápis v registru. Půjčka bez registru, kde půjčí i vám, je spojena se jménem Profi Credit.

Zvolit si tak můžete až 166 000 Kč na dobu 48 měsíců ať jste zaměstnanec, důchodce, nebo žena na mateřské. Podobně výhodné podmínky má i na českém trhu známý Provident. Ten se pyšní množstvím obchodních zástupců, kteří tak mohou přivézt hotovost na vaši adresu, a to již do druhého dne od žádosti.


Žádost o půjčku, kde vám půjčí